» Úvodní stránka » Magazín » Bellisima - nový klenot od Vespy

Bellisima - nový klenot od Vespy

Bellisima - nový klenot od Vespy
Autor: Edgar Svojsík
Datum: 01.09.2014

Sdílejte s přáteli

Chcete-li něco víc, než jen obyčejný skútr, pak se určitě podívejte na modely italského výrobce motocyklů s názvem Vespa. Opravdovým luxusem je novinka dosti výmluvný název Bellissima.

Tento model, jehož se vyrobí pouhých sto kusů pro celý svět, vychází z původní Vespy 946. Motorově se od sebe oba skútry nijak neliší, pohání je stejný, vzduchem chlazený čtyřtaktní motor s výkonem 11 koní, a u obou modelů je ABS i kontrola trakce ASR již ve standardní výbavě. Beze změny zůstali i dvanáctipalcová, letmo uložená kola, osvětlení z LED diod a digitální přístrojovka.

Novinka je určena především pro singl jezdce, protože model má pouze jednomístné sedadlo doplněné o zadní chromovaný nosič, který ještě více zdůrazňuje štíhlé křivky modelu. Nová metalická šedá barva je k nerozeznání od leštěného hliníku, a komu by se tato barva nelíbila, může si vybrat ještě druhou variantu barevného provedení, tedy model v barvě s názvem Metallic Blue. Pro případy, že byste dočasně chtěli povýšit skútr na dvoumístný, dostanete k limitované Vespě i přídavnou zadní část sedačky. Celý model je pak ještě doplněn potahy rukojetí ve stejné barvě jako je potah sedadla a lakovaná kola. V doplňkovém příslušenství k tomuto modelu naleznete ještě například mírně kouřové přední plexi, držák mobilního telefonu a celou řadu dalších stylových doplňků.

Chcete-li se odlišovat a upoutat na sebe pozornost všude tam, kde se jen ukážete, tak tento model je přesně pro Vás. Vespa byla vždy zárukou zvýšené pozornosti a tento model z limitované edice tuto skutečnost ještě mnohonásobně povyšuje. Pořizovací cena se pohybuje někde kolem 250 tisíc korun, což určitě není málo, ale za individualitu se prostě platí a věřte, potkat druhou takovou Vespu v České republice, to se Vám jen tak nepodaří.

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den

Líbí se vám Just Ride?

Pokud se Vám náš motorkářský server líbí, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" a získejte tak nejnovější informace, fotky a videa.

Reklama
Havarijní pojištění online

Srovnání havarijního pojištění z pohodlí domova pro každého.

Půjčovna dodávek Ostrava

Krásné zánovní dodávky připravené k okamžitému půjčení.

Autosklo Ostrava

Vyměníme čelni okno automobilu na počkání.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!