» Úvodní stránka » Magazín » Česká asociace Route 66 získala ocenění

Česká asociace Route 66 získala ocenění

Česká asociace Route 66 získala ocenění
Autor: Jan Půlkrábek
Datum: 20.10.2015

Sdílejte s přáteli

Česká asociace Route 66 získala významné ocenění v podobě hvězdy na chodníku slávy v arizonském Kingmanu.

Česká asociace Route 66 získala významné ocenění v podobě hvězdy na chodníku slávy v arizonském Kingmanu za mimořádné zásluhy o propagaci jména nejslavnější silnice světa v Evropě. Toto ocenění se uděluje pouze jedenkrát ročně v rámci oblíbeného festivalu The Best Of The West On 66. Česká asociace Route 66 pravidelně pořádá společné vyjížďky plné zážitků a dobrodružství právě po této legendární silnici od Chicaga až do Los Angeles. Účastníci těchto výletů si projedou celou trasu hlavní ulice Ameriky, navštíví všechny zásadní pamětihodnosti, setkají se s mimořádně zajímavými lidmi, a dostanou se i tam, kam běžný turista nemá přístup.

Zástupci české asociace Route 66 pro Vás zajistí letenky, zapůjčení motocyklu Harley Davidson, ubytování v historických motelech po celou dobu a doprovodné vozidlo včetně organizačních a průvodcovských služeb. A kolik Vás takový výlet bude stát? Cena letenky se pohybuje mezi 19.000,- Kč a 23.000,- Kč, zapůjčení motocyklu 3.100,- $ a cena ubytování je cca 1.800,- $. Dále je ještě potřeba počítat s individuálními výdaji za pohonné hmoty, jídlo a případné vstupné. Možná si teď říkáte, že celková částka je trochu vysoká, ale je potřeba si uvědomit, že se o nic nemusíte starat. A navíc ... ten zážitek, projet se po legendární "šestašedesátce" je přeci k nezaplacení.

V případě zájmu stačí jen poslat email na adresu "info@r66.cz" a poté se již řídit podle zaslaných pokynů.

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den

Líbí se vám Just Ride?

Pokud se Vám náš motorkářský server líbí, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" a získejte tak nejnovější informace, fotky a videa.

Reklama
Havarijní pojištění online

Srovnání havarijního pojištění z pohodlí domova pro každého.

Půjčovna dodávek Ostrava

Krásné zánovní dodávky připravené k okamžitému půjčení.

Autosklo Ostrava

Vyměníme čelni okno automobilu na počkání.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!