» Úvodní stránka » Magazín » Fotografický workshop Dřevčice 2012

Fotografický workshop Dřevčice 2012

Fotografický workshop Dřevčice 2012
Autor: Jiří Moravec
Datum: 20.05.2012

Sdílejte s přáteli

Profesionální fotograf Zdeněk Krejcar z Ateliéru Prosecká (stejně jako minulý rok) pořádal fotografický workshop. Tentokrát si jako místo vybral objekt s názvem VILLA DREUCICI – TVRZ DŘEVČICE nedaleko Prahy.

Opravdu je tomu už rok, od doby co jsme byly prvně pozváni na fotografický workshop pořádaný lidmi z Ateliéru Prosecká. O celé akci jsme se dozvěděli opravdu jen pár hodin před začátkem (v sobotu 19.05.2012 ve 21 hodin) s tím, že v neděli ráno by jsme měli být na místě. Protože se jednalo o akci na poslední chvíli (která nebyla plánovaná), tak se bohužel ne všichni členové JustRide mohli účastnit (což vzhledem k velké oblibě podobných akcí pro mnohé bylo jen těžko stravitelné sousto).

Místem konání celého workshopu byla VILLA DREUCICI – TVRZ DŘEVČICE na trase mezi Prahou a Brandýsem nad Labem, a náš program byl stejný jako loni, tzn. dopravit motorky a asistovat při focení. Na místo jsme dorazili v počtu 6ti motorek v domluveném čase a protože sluníčko svítilo a modelky již byly ve spodním prádlo, mohlo se rovnou začít.

Oproti roku 2011 byla výrazně nižší účast (jen 3 modelky a 2 fotografové), ale pozitvní na celé věci byla skutečnost, že zatímco jeden z nás vždy asistoval fotografům, ostatní si moli uživat atmosféru, hezké prostředí a počasí, a v neposledí řadě také krásy ženského těla.

Jakékoliv další popisování je asi bezpředmětné ... za zmínku snad stojí jen dva momenty (a bohužel u obou byla hlavním aktérem má osoba), a to:

  • podařilo se mi upustit klíčky od motorky přímo pod kapotáž mého naháče (což bych za normální okolnotí považoval za prakticky nemožné) a pro jejich zpětné získání bylo nutné sundat boční zadní podsedadlový plast. Protože jsem ale vyjímečně zručný a technický typ, tak se vše zdařilo (a dokonce mi nezůstal ani žádný šroubeček)
  • při závěrečném focení (kdy s každým z nás se fotila všechna tři děvčata najednou), tak se mi z neobjasnitelného důvodu naklonila motorka ... jestli se mi rozklepaly kolena nebo co, fakt nevím. Naštěstí jsem nedovolil aby spadla a udržel ji na kolech, což bylo vítězství ducha nad hmotou. Tento moment bohužel neunikl pozornosti opravdu nikomu, ale kdo se účastnil i předchozího ročníku v lešanech, tak ho to snad ani nemůže překvapit

Stejně jako loňský rok, i tato akce byla velmi podařená a už teď se těšíme na rok 2013.

Křupíno, 21.05.2012

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den

Líbí se vám Just Ride?

Pokud se Vám náš motorkářský server líbí, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" a získejte tak nejnovější informace, fotky a videa.

Reklama
Havarijní pojištění online

Srovnání havarijního pojištění z pohodlí domova pro každého.

Půjčovna dodávek Ostrava

Krásné zánovní dodávky připravené k okamžitému půjčení.

Autosklo Ostrava

Vyměníme čelni okno automobilu na počkání.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!