» Úvodní stránka » Magazín » Fotografický workshop Lešany 2011

Fotografický workshop Lešany 2011

Fotografický workshop Lešany 2011
Autor: Jan Půlkrábek
Datum: 07.05.2011

Sdílejte s přáteli

Ateliér Prosecká 36 ve spolupráci s profesionálním fotografem Josefem Rafaelem uspořádal fotografický workshop ... a my jsme u toho nemohli chybět.

Ateliér Prosecká 36 ve spolupráci s profesionálním fotografem Josefem Rafaelem pořádal v termínu 6.5.2011 až 8.5.2011 fotografický interiérový a exteriérový workshop v nádherné Posázavské lokalitě Zámek Lešany.

Naše skupina byla oslovena Zdeněk Krejcarem (jedním z pořadatelů této akce), zda-li by bylo možné dostavit se na místo konání na našich motorkách a být k dispozici účastníkům při exteriérovém focení.

Ihned po našem příjezdu na místo konání byly všichni účastníci rozděleni na menší skupinky (2 fotografové a 1-2 modelky na každou motorku) a po nainstalování motorek na ty správné pozice na zámecké zahradě již nic nebránilo započetí focení. V průběhu přibližně 4 hodin, po které focení probíhalo se u každého stroje vystřídaly všichni fotografové i modelky a nikdo z motorkářů neměl jediný důvod stěžovat.

Žádné další podrobnější popisování průběhu celého akce by asi nemělo příliš velký význam, proto chcete-li vidět průběh a atmosféru z celé této akce, doporučujeme podívat se do fotogalerie na konci tohoto článku.

Celá akce byla podle vyjádření pořadatelů velmi zdařilá a pevně doufáme, že to nebylo naposledy, kdy jsme s Ateliérem Prosecká 36 na podobné akci spolupracovali.

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den

Líbí se vám Just Ride?

Pokud se Vám náš motorkářský server líbí, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" a získejte tak nejnovější informace, fotky a videa.

Reklama
Havarijní pojištění online

Srovnání havarijního pojištění z pohodlí domova pro každého.

Půjčovna dodávek Ostrava

Krásné zánovní dodávky připravené k okamžitému půjčení.

Autosklo Ostrava

Vyměníme čelni okno automobilu na počkání.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!