» Úvodní stránka » Magazín » Hájenka Kersko

Hájenka Kersko

Hájenka Kersko
Autor: Jiří Moravec
Datum: 09.07.2011

Sdílejte s přáteli

Výlet do hájenky v Kersku, aneb kdo by neznal hlášku "divočáka se šípkovou, nebo se zelím"?

Na sobotu 9.7.2011 se rada staších JustRide bikerů usnesla, že vyrazíme do hájenky v Kersku, která je známá především z filmu Slavnosti sněžek. Sraz byl jako obvykle v Želénkách na náměstí. V 10 hodin jsme vyrazili směr Kersko. Celá cesta probíha ve velmi poklidném tempu a protože nás vedl hned druhý nejlepší navigátor s podrobnou navigací do detailu napsanou na lístečku (Želénky -> Teplice -> Mělník -> Kersko) tak jsme do cíle dorazili přibližně v 14 hodin.

K Hájence se přijede slavnou alejí, kde hlavní hrdinové již zmiňovaného filmu "Slavnosti sněženek" honili divokého kance. Samotná restaurace Hájenka nabízí kromě výběru klasických jídel hlavně speciality ze zvěřiny - kančí kýtu se šípkovou omáčkou, kančí pečeni se zelím nebo kančí guláš. V letním období je v toto místo velmi oblíbeným cílem turistů, proto se již dopředu připravte na velké množství lidí a případnou čekací dobu na volné místo v restauraci nebo na terase.

Návrat již probíhal bez větších komplikací a nebýt drobného deště, který nás potkal v Litoměřicích, tak není důvodu si na nic stěžovat.

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den

Líbí se vám Just Ride?

Pokud se Vám náš motorkářský server líbí, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" a získejte tak nejnovější informace, fotky a videa.

Reklama
Havarijní pojištění online

Srovnání havarijního pojištění z pohodlí domova pro každého.

Půjčovna dodávek Ostrava

Krásné zánovní dodávky připravené k okamžitému půjčení.

Autosklo Ostrava

Vyměníme čelni okno automobilu na počkání.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!