Honda za 66 let vyrobila už 300 milionů motocyklů

Honda za 66 let vyrobila už 300 milionů motocyklů
Autor: Jan Půlkrábek
Datum: 01.12.2014

Sdílejte s přáteli

Společnost Honda Motor vyrobila za 66 let své existence 300 miliónů kusů motocyků. Prvním vyrobeným modelem byl Dream Type-D v roce 1949 a tím 300 milióntým se stal motocykl Gold Wing - 40th Anniversary Edition model.

Společnost Honda Motor Co., Ltd., dne 25.11.2014 oznámila, že celkový počet motocyklů Honda vyrobených ve světě dosáhl neuvěřitelný počet 300 miliónů kusů. Tato pozoruhodná udalost byla důvodem oslavy, která se uskutečnila v továrně Kumamoto, která byla prvním závodem na výrobu motocyklů značky Honda v Japonsku.

Historie motocyklů Honda začala s počátkem sériové výroby v Japonsku v roce 1949. Výroba mimo území Japonska započala v roce 1963 v Belgii a od té doby značka Honda rozšiřovala své výrobní kapacity do mnoha zemí světa v souladu se svou filozofií „vyrábět výrobky blízko zákazníkům“. S odhodláním vyvíjet technologie, které by do životů lidí vnesly více pohodlí a zábavy, společnost Honda vyvíjí a nabízí výrobky, které dokážou uspokojit individuální potřeby zákazníků v mnoha různých zemích a regionech po celém světě.

Honda se v průběhu let rozrostla ve značku obdivovanou mnoha lidmi po celém světě a dnes vyrábí motocykly ve 33 závodech ve 22 zemích, odkud přináší radost svým zákazníkům. Honda hodlá i nadále nabízet výrobky, které budou naplňovat potřeby jejích zákazníků po celém světě.

Takanobu Ito, prezident a generální ředitel společnosti Honda Motor Co. Ltd., k tomu uvedl: „Díky podpoře našich zákazníků a všech pracovníků podílejících se na vývoji, výrobě a prodeji, se společnosti Honda podařilo dosáhnout milníku 300 miliónů vyrobených motocyklů. I nadále hodláme přinášet výrobky, které potěší naše zákazníky v každé zemi a každém regionu na světě.“

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!