» Úvodní stránka » Magazín » Motopárty Kalikovský Mlýn 2012

Motopárty Kalikovský Mlýn 2012

Motopárty Kalikovský Mlýn 2012
Autor: Jiří Moravec
Datum: 09.06.2012

Sdílejte s přáteli

Reportáž z druhého ročníku motopárty v areálu Kalikového mlýna v centru Plzně pořadané Bobem z Plzeňských jezdců.

O víkendu 09.06.2012 až 10.06.2012 proběhl již druhý ročník motopárty Kalikovský mlýn. Celá akce byla pořádána v nádherném prostředí areálu Kalikovského mlýna v samotném centru Plzně. Oproti předchozímu ročníku bylo provedeno několik vylepšení, přičemž tím nejvýraznějším byla možnost postavit si vlastní stan a přenocovat přímo v areálu (s možností zaparkovat motorku hned vedle stanu).

Z důvodu nepříznivého počasí jsme se na tuto akci vydali podívat a ještě večer jsme měli naplánovaný návrat domů. Protože každý vyjížděl v různém čase, byla místem srazu určena benzínová stanice v Jesenici. Zde se nakonec sešlo 5 motorek a to Pulčar s Evčou, dědek, Toša, paštika a Křupíno. Společně se pak vydali na cestu do Plzně, přičemž více jak polovinu cestu jsme jeli na vodě (tzn. buď v dešti, nebo těsně po dešti, kdy silnice byla plná vody). V Plzni jsme vyzvedli Lukyho a vyrazili do Kalikováku. Zde na nás již čekal doktor, který vyrazil asi hodinu po nás, ale protože má svoji Yamahu v dokonalém stavu, tak cestu Teplice - Plzeň zvládl ve slušném čase 68 minut.

Motopárty v Kalikovském mlýně rozhodně nepatří mezi běžné motosrazy ... každý kdo se těšil na spoustu stánků s nejrůznějším zbožím, hromadu lidí, několik kapel, apod., tak by asi byl zklamán. Jedná se o skroměji pojatou akci, kde se nacházel jen jeden stánek s prodejem jídla a pití, jeden stánek s koženými doplňky, k dispozici byla restaurace v Kalikováku a k tanci a poslechu hrála celý večer jedna kapela. Určitě zde ale naleznete nádherné prostředí, přátelskou atmosféru a spoustu zábavy (pití piva na čas, tatoo show, bodypainting, jízda na divokém býku, souboj v páce, miss mokré tričko, nebo strip show).

Mě osobně se tato akce hodně líbí a docela lituji že počasí bylo dost nepříznivé. Příští rok se vyvede lépa a budeme moct zůstat až do neděle.

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den

Líbí se vám Just Ride?

Pokud se Vám náš motorkářský server líbí, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" a získejte tak nejnovější informace, fotky a videa.

Reklama
Havarijní pojištění online

Srovnání havarijního pojištění z pohodlí domova pro každého.

Půjčovna dodávek Ostrava

Krásné zánovní dodávky připravené k okamžitému půjčení.

Autosklo Ostrava

Vyměníme čelni okno automobilu na počkání.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!