» Úvodní stránka » Magazín » MotoPrase 2012

MotoPrase 2012

MotoPrase 2012
Autor: Jiří Moravec
Datum: 24.06.2012

Sdílejte s přáteli

Třetí ročník grilování prasete na statku v Lahovicích

O víkendu 24.6.2012 až do 25.6.2011 se pro všechny členy, kamarády a příznivce JustRide pořádal již třetí ročník populární akce MotoPrase na statku v Lahovicích. Tentokrát byla celá tato akce plně v naší režii, tzn. že jsme si sami obstarali prasátko, zajistili gril a i samotné opékání, dostatek tekutin (alkoholických i nealkohokolických) a vše ostatní.

Celé akci předcházelo celá řada příprav, jako jsou nákup potravin, zajištění pípy a soudků piva, nákup prasátka a jeho příprava ke grilovaní, zajištění grilu a dostatku dřeva, příprava místa (posekání trávy a úklid areálu), zajištění dostatku míst k sezení, apod. Stejně jako na přípravách prvního motorkářského plesu, tak i teď se všichni (dle svých možností) zapojili, takže vše probíhalo relativně v pohodě.

V pátek k večeru se všechno navezlo na statek v Lahovicích a Vráťa, Křupíno, Paštika a Geza zde rovnou zůstali aby rozpálili gril a připravili i vše ostatní na nadcházející víkend. V sobotu v pozdních dopoledních hodinách začali přijíždět i ostatní účastníci. Ve 12 hodin bylo napíchnuto 30ti kilové prasátko na rožen a začalo grilování. Zatímco Vráťa griloval, tak ostatní vyrazili na krátkou moto-projížďku (tentokrát silnice zvlášť a choppers zvlášť). V 15 hodin již byly všichni zpět a zábava mohla začít. Sluničko krásně svítilo, pivko teklo proudem, všude spousta jídla a jiných dobrot, prasátko se krásně grilovalo, hrála rocková hudba, všichni se dobře bavili ... prostě pohodička.

V brzkých ranních hodinách postupně šli všichni spát (někdo do stanu, někdo do auta a Křupíno s Tondou zůstali u ohniště pod širákem). Ráno se dojedli zbytky, vše se uklidilo a před obědem jsme již byli všichni doma.


Rád bych samostatně poděkoval Tomovi za to, že byl ochoten riskovat svůj majetek a nechal nás u něho na statku celý víkend.

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den

Líbí se vám Just Ride?

Pokud se Vám náš motorkářský server líbí, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" a získejte tak nejnovější informace, fotky a videa.

Reklama
Havarijní pojištění online

Srovnání havarijního pojištění z pohodlí domova pro každého.

Půjčovna dodávek Ostrava

Krásné zánovní dodávky připravené k okamžitému půjčení.

Autosklo Ostrava

Vyměníme čelni okno automobilu na počkání.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!