MotoPrase 2015

MotoPrase 2015
Autor: Jan Pulkrábek
Datum: 24.07.2015

Sdílejte s přáteli

Šestý ročník legendární akce, kterou pořadají Just Ride Bikers pro své přátele a kamarády.

I přestože je všeobecně známý fakt, že motorkáři jsou zapřísáhlí vegetariáni a nepijou žádný alkohol, vždy jednou ročně udělají vyjímku. A ani tentokrát tomu nebylo jinak, protože se blížil termín již tradiční akce s názvem MotoPrase 2015. V sobotu 11.8.2015 v dopoledních hodinách jsme se sešli u Tomáše v Lahovicích, kde již bylo všechno více-méně připraveno a proto jsme mohli rovnou začít pařit.

Sluníčko svítilo, maso se grilovalo, pivo teklo proudem, postupně přijížděli a odjížděli naši kamarádi, přátelé, manželky, partnerky či milenky a zábava byla v plném proudu. V minulosti jsme ještě pořádali společnou vyjížďku na motorkách ... ani si už nevzpomínám kdy přesně nastal ten zlom (doslova), že jsme od toho raději upustili :-D

Celá akce trvala do pozdních nočních hodin (nebo přesněji do brzkých ranních hodin). Někdo šel spát dřív, někdo později (nebo dokonce vůbec), ale osobně musím ocenit fakt, že všichni vydrželi a nikdo neodjel předčasně domů (tedy až na křehčí pohlaví, u kterého si myslím to je akceptovatelné). Druhý den dopoledne proběhl úklid a vyrazili jsme domů.

Speciální dík letos určitě patří klíčovým osobám, bez kterých by se tato akce nejspíš nekonala. Jsou to Zdeněk Doktor Stádník (příprava a koordinace), Tomáš Kosatka Smolek (kompletní servis jídla a pití) a v neposlední řadě Tomáš Racek (zapůjčení pozemku). Díky moc

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den

Líbí se vám Just Ride?

Pokud se Vám náš motorkářský server líbí, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" a získejte tak nejnovější informace, fotky a videa.

Reklama
Havarijní pojištění online

Srovnání havarijního pojištění z pohodlí domova pro každého.

Půjčovna dodávek Ostrava

Krásné zánovní dodávky připravené k okamžitému půjčení.

Autosklo Ostrava

Vyměníme čelni okno automobilu na počkání.

Výměna autoskla Ostrava

Expresně rychlá výměna čelních oken. Získejte nabídku právě ted.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!