Nová Moto Guzzi V7 pro 2015

Nová Moto Guzzi V7 pro 2015
Autor: Jiří Moravec
Datum: 28.09.2014

Sdílejte s přáteli

Piaggio group v předpremiéře odhaluje také novou verzi Moto Guzzi V7. Oficiální představení proběhne až na Intermotu, ale zatím tu máme několik informací odhalených v předpremiére.

Nová moto Guzzi V7 druhé generace se dočkala několika vylepšení, které bychom Vám zde řádi představili. Těmi nejpodstatnějšími určitě jsou: nová šestistupňová převodovka a pak sytémy ABS a kontrola trakce MGCT (Moto Guzzi Controllo Trazione), které mají zvýšit bezpečnost.

To ale nejsou jediné změny oproti stávajícím modelům. Podélně uložený vidlicový dvouválec byl posunut o 10 mm níže a nakloněn o 4 stupně směrem k přednímu kolu, čímž vzniklo více místa pro kolena jezdce. Sedadlo i stupačky byly z důvodu zachování jízdního komfotru taktéž sníženy, a to o 25 milimetrů.

Stejně jako u předchozí řady V7, tak i V7 druhé generace bude nabízena ve třech variantách - Stone, Special a závodní replika Racer. Novinka by se v Evropě měla začít prodávat už v listopadu letošního roku.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den

Líbí se vám Just Ride?

Pokud se Vám náš motorkářský server líbí, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" a získejte tak nejnovější informace, fotky a videa.

Reklama
Havarijní pojištění online

Srovnání havarijního pojištění z pohodlí domova pro každého.

Půjčovna dodávek Ostrava

Krásné zánovní dodávky připravené k okamžitému půjčení.

Autosklo Ostrava

Vyměníme čelni okno automobilu na počkání.

Výměna autoskla Ostrava

Expresně rychlá výměna čelních oken. Získejte nabídku právě ted.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!