» Úvodní stránka » Magazín » Výlet do Štiřínské Stodoly

Výlet do Štiřínské Stodoly

Výlet do Štiřínské Stodoly
Autor: Jiří Moravec
Datum: 07.08.2011

Sdílejte s přáteli

Motorkářský výlet do Středních Čech

V sobotu 7.8.2011 jsme naplánovali výlet do restaurace Štiřínská Stodola, která si ve vlastním minipivovaru vaří pivo s názvem Magnát. Sraz jsme měli jako obvykle ve 12:30 hodin v Želénkách na náměstí. A ačkoliv přepověď počasí nebyla moc příznivá, sešla se docela početná skupinka skládající se z 10ti lidí a 7 motorek.

Nakonec nás jelo 11, ale Aluna doma zapomněl svojí drahou polovičku, takže se musel vrátit. První zastávka byla naplánovaná ve Zdibech u Prahy, na parkovišti restaurace Stará pošta, kde jsme se opětovně sešli s Alunou v doprovodu své milované manželky. Dále již cesta probíhala celkem bez problémů a do cíle jsme dorazili přibližně v 15:30 hodin.

Hned po našem příjezdu a uhašení žízně pivkem z místní nabídky, jsme si domluvili prohlídku místního pivovaru v doprovodu samotného sládka (který k našemu překvapení byl mladší než-li valná většina z nás). Z jeho slov bylo patrné, že pivu skutečně rozumí a to bylo znát i na jeho chuti. K jídlu nám bylo doporučeno vepřové koleno, nebo tatarský biftek, čemuž se také nedalo odolat. A po společném závěrečném fotu jsme vyrazili zpátky na sever.

Výlet byl velmi vydařený a i počasí se vyvedlo. Ačkoliv tato restaurace nepatří zrovna k nejlevnějším, tak jako cíl výletu jej můžeme vřele doporučit.

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den

Líbí se vám Just Ride?

Pokud se Vám náš motorkářský server líbí, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" a získejte tak nejnovější informace, fotky a videa.

Reklama
Havarijní pojištění online

Srovnání havarijního pojištění z pohodlí domova pro každého.

Půjčovna dodávek Ostrava

Krásné zánovní dodávky připravené k okamžitému půjčení.

Autosklo Ostrava

Vyměníme čelni okno automobilu na počkání.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!