» Úvodní stránka » Magazín » Tajná vyjížďka

Tajná vyjížďka

Tajná vyjížďka
Autor: Jiří Moravec
Datum: 21.08.2011

Sdílejte s přáteli

Tajná vyjížďka do baru s názvem Jack Daniels Pub v Sokolově, kde jsme se sešli s plzeňskými jezdci

Hned v úvodu bychom rádi poděkovali Bobovi z Plzeňských jezdců, který celou tuto tajnou vyjížďku naplánoval a zorganizoval (včetně takových detailů jako je domluva s městskou policií o vjezdu do pěší zóny, nebo rezervace míst v cílové stanici).

Mezi JustRide bikery máme několik specialistů (raději nebudeme jmenovat), kteří se vyznačují ne příliš vážnými, ale o to kurioznějšími pády. A jsme rádi že se nám tato základna zdárně rozrůstá. Tentokrát nás pobavil Aluna, který se na místo srazu dostavil s motorkou od hlíny, vtipnou historkou a poučením, že mokrá tráva opravdu klouže.

Hned na místě srazu (21.08.2011 v 09:00 v Želénkách na náměstí) byly všichni účastníci informováni o trase a cílové stanici, kterou byl Jack Daniels Pub v Sokolově. Trasa probíhala standardně, bez nějakých incidentů, s jednou zastávkou na kafe a cigaretku, na čerpací stanici OMV v Klášterci nad Ohří.

Do Sokolova jsme dorazili přesně v poledne, což bylo v lehkém předstihu oproti našim plzeňským kolegům. Po drobném bloudění městem (což nám bylo zdůvodněno jako poznávací okružní jízda) jsme své stroje zaparkovali před již zmiňovaným barem a zabrali si místa na terase. Ne dlouho po nás začali přijíždět motorkáři z Plzně. Našich 14 strojů společně s 50ti motorkama z Plzně hezky zaplnilo 1/3 náměstí v Sokolově.

Jack Daniels Pub je velmi pěkný a stylově zařízený bar, který rozhodně stojí za návštěvu, ale k naší škodě nenabízí žádná jídla, proto po několika společných pivkách a pořízení závěrečné fotky jsme se rozloučili a vyrazili na oběd do restaurace Pod kaštanem nedaleko Karlových Varů. Tato restaurace oproti předchozímu baru působila jako vesnická krčma, ale o to větším překvapením pro nás bylo množství jídla a lidové ceny.

Na zpáteční cestě začalo těsně po výjezdu z Karlových Varů pršet a déšť nás doprovázel celou cestu až do Teplic. Celá akce byla velmi zdařilá a pevně doufáme, že i dále budeme podnikat společné akce s plzeňskými motorkářemi.

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den

Líbí se vám Just Ride?

Pokud se Vám náš motorkářský server líbí, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" a získejte tak nejnovější informace, fotky a videa.

Reklama
Havarijní pojištění online

Srovnání havarijního pojištění z pohodlí domova pro každého.

Půjčovna dodávek Ostrava

Krásné zánovní dodávky připravené k okamžitému půjčení.

Autosklo Ostrava

Vyměníme čelni okno automobilu na počkání.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!