» Úvodní stránka » Magazín » Zakončení sezony 2012 v Živohošti

Zakončení sezony 2012 v Živohošti

Zakončení sezony 2012 v Živohošti
Autor: Jiří Moravec
Datum: 13.10.2012

Sdílejte s přáteli

Zakončení motorkářské sezóny 2012 v Živohošti. Ani taková drobnost jako je nepříznivá předpověď počasí nás nemohla odradit od další úžasné akce.

Již v létě jsem měli možnost se přesvědčit, že v Živohošti jsou prostě podařené pařby, proto jsme byli rádi, když nám přišlo pozvání na ukončení motorkářské sezóny 2012. Předpověď počasí nebyla moc optimistická, proto jsme raději nechali motorky bezpečně zaparkované v garážích a na cestu jsme se vydali osobními automobily.

Jako již tradičně, sraz byl v sobotu 13.10.2012 v Želénkách na náměstí, krátce před obědem. Před námi byla dlouhá cesta, proto jsme se snažili si ji v maximální míře zpříjemnit. Ti šťastlivci co neřídili, si hned po nástupu do osobního vozidla otevřely první pivka a o zábavu rozhodně nebyla nouze. Cestou jsme několikrát doplnili zásoby a v Berouně na vlakovém nádraží jsme vyzvedli Lukyho, které jel z Plzně

Kolem 15té hodiny jsem bez úspěšně dorazili do rekreačního střediska Stará Živohošť. Po ubytování na pokojích jsme se plynule přesunuli na hlavní sál a zábava mohla započít. Celým večerem až do ranního kuropění nás doprovázela kapela BAKLBAND a jak to tak již bývá, pivo teklo proudem. Nás dorazilo asi nejvíce členů z jedné motorkářské bandy a proto se není čemu divit, že jsme byli hlavními aktéry většiny zábavného programu. Kromě již léty ověřených pařmenů JustRide mě velice mile překvapil zejména Kiki, který s námi na podobnou akci vyrazil poprvé a pevně doufám že ne naposledy, protože zábavných lidí jako je on není nikdy dost :)

Druhý den po ránu jsme se v klidnu nasnídali, připravili si igelitové sáčky (pro případ že by se někomu během cesty udělalo nedobře) a vyrazili nejkratší možnou cestou zpět na sever.

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den

Líbí se vám Just Ride?

Pokud se Vám náš motorkářský server líbí, dejte nám to vědět kliknutím na tlačítko "To se mi líbí" a získejte tak nejnovější informace, fotky a videa.

Reklama
Havarijní pojištění online

Srovnání havarijního pojištění z pohodlí domova pro každého.

Půjčovna dodávek Ostrava

Krásné zánovní dodávky připravené k okamžitému půjčení.

Autosklo Ostrava

Vyměníme čelni okno automobilu na počkání.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!