1. společná vyjížďka - Klínovec 2013

1. společná vyjížďka - Klínovec 2013
Autor: Jan Půlkrábek
Datum: 16.06.2013

Sdílejte s přáteli

První společná vyjižďa v roce 2013, která nás zavedla až na samý vrchol Krušný hor - Klínovec, odkud jsou nádherné pohledy na Krušné hory, ale kde je také velká zima.

Nepřízeň počasí tomu chtěla, že první společná vyjížďka členů motorkářského spolku JustRide se konala až v polovině června. Abych rovnou předešel několika málo hnidopichům, tak pár členů již podniklo nějaké ty výlety, ale vždy se jednalo spíše o individuální akce, než-li o společnou vyjížďku.

V něděli 16.06.2013 v 10:00 se na tradičním místě v Želénkách na náměstí sešlo úctyhodných 9 strojů a jako cíl byla zvolena nejvyšší hora Krušných hor, kterou je Klínovec. Toto rozhodnutí asi nejvíce zaskočilo Alunu a jeho drahou polovičku, které se na tuto vyjížďku vyletnili jak jen to bylo možné. Oba se přijeli ukázat v riflových kalhotách, lehkou mikinu a na nohách kecky podle nejnovějšího módního trendu. A jak to tak bývá, na každou frajeřinku se brzy dojede. Nedlouho poté, co jsme vyrazili, tak oba Vondráčkovci na vlastní kůži pocítili zimu, která stále ještě na vrcholu Krušný hor vládla.

Krátce po dvanácté hodině jsem se zastavili v malé, ale příjemné restauci U Janičky na oběd a hned po jídle jsme opět pelášili zpátky do údolí. Cestou zpět jsme se ještě zasvili v Podbořanech na zmrzlinu a pak již přímou cestou domů.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!