Anketa Motocykl roku 2015 byla zahájena

Anketa Motocykl roku 2015 byla zahájena
Autor: Jan Půlkrábek
Datum: 05.02.2015

Sdílejte s přáteli

Byla zahájena anketa o nejlepší motocykl roku 2015, ve které můžete hlasovat pro svého favorita a navíc se tak zařadit do slosování o hodnotné ceny.

Motocyklová sekce Svazu dovozců automobilů (dále jen SDA) zahájila anketu o nejlepší motocykl roku 2015, které se účastní nově představené modely jednostopých strojů pro tento rok. Do ankety Motocykl roku 2015 v České republice bylo nominováno 34 motocyklů, které byly rozděleny do sedmi kategorií.

Na internetových stránkách www.anketamotocyklroku.cz máte možnost dát svůj hlas svého favorita a navíc můžete vyhrát 100 000 Kč určených na nákup nového motocyklu, nebo některou z dalších 22 hodnotných cen. Hlasovat na výse uvedených internetových stránkách bude možné až do 7. března a oficiální vyhlášení výsledků proběhne v neděli 8. března 2015 ve 14:00 na výstavě Motosalon 2015 v Letňanech.

 

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den

Reklama

oprava a servis motorek všech kubatur a značek - Teplice - Ústecký kraj
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy.