Aprilia Caponord 1200 Rally - předpremiéra modelu pro rok 2015

Aprilia Caponord 1200 Rally - předpremiéra modelu pro rok 2015
Autor: Jiří Moravec
Datum: 27.09.2014

Sdílejte s přáteli

Koncern Piaggio Group včera poněkud překvapivě zveřejnil informace o novém modelu Caponord 1200 Rally, který bude oficiálně představen až příští týden na výstavě Intermot.

Aprilia představuje v předpremiéře jednu ze svých novinek, motocykl Caponord 1200 Rally. Půjde o vylepšenou variantu standardního Caponordu Travel, doplněnou o turistickou výbavu.

Základ zůstane stejný, avšak Caponord 1200 Rally dostal devatenáctipalcové přední kolo a vyplétané ráfky. O tom, že to Caponor myslí s off-road jízdou vážně svědčí i přidání spodní ochrany motoru, a po stranách bude motocykl chráněn padacím rámem, na kterém budou přídavné světlomety.

Pohonnou jednotkou je i nadále V-Twin 1200 ccm nabušený pokročilou elektronikou s volitelnými palivovými mapami, kontrolou trakce, vypínatelným ABS či tempomatem. Tento model se navíc může pochlubit také adaptivním semi-aktivním odpružením ADD (Aprilia Dynamic Damping), které se dokáže automaticky nastavit podle stavu vozovky a stylu jízdy.

Aprilia Caponord 1200 Rally se začne v Evropě prodávat v lednu 2015 a vypadá to, že tato motorka bude zajímavou konkurncí pro velká cestovní endura.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!