Aprilia Caponord 1200 Rally - předpremiéra modelu pro rok 2015

Aprilia Caponord 1200 Rally - předpremiéra modelu pro rok 2015
Autor: Jiří Moravec
Datum: 27.09.2014

Sdílejte s přáteli

Koncern Piaggio Group včera poněkud překvapivě zveřejnil informace o novém modelu Caponord 1200 Rally, který bude oficiálně představen až příští týden na výstavě Intermot.

Aprilia představuje v předpremiéře jednu ze svých novinek, motocykl Caponord 1200 Rally. Půjde o vylepšenou variantu standardního Caponordu Travel, doplněnou o turistickou výbavu.

Základ zůstane stejný, avšak Caponord 1200 Rally dostal devatenáctipalcové přední kolo a vyplétané ráfky. O tom, že to Caponor myslí s off-road jízdou vážně svědčí i přidání spodní ochrany motoru, a po stranách bude motocykl chráněn padacím rámem, na kterém budou přídavné světlomety.

Pohonnou jednotkou je i nadále V-Twin 1200 ccm nabušený pokročilou elektronikou s volitelnými palivovými mapami, kontrolou trakce, vypínatelným ABS či tempomatem. Tento model se navíc může pochlubit také adaptivním semi-aktivním odpružením ADD (Aprilia Dynamic Damping), které se dokáže automaticky nastavit podle stavu vozovky a stylu jízdy.

Aprilia Caponord 1200 Rally se začne v Evropě prodávat v lednu 2015 a vypadá to, že tato motorka bude zajímavou konkurncí pro velká cestovní endura.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Havarijní pojištění online

Srovnání havarijního pojištění z pohodlí domova pro každého.

Půjčovna dodávek Ostrava

Krásné zánovní dodávky připravené k okamžitému půjčení.

Autosklo Ostrava

Vyměníme čelni okno automobilu na počkání.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!