Battle of the Kings - Harley Davidson Praha je ve finále

Battle of the Kings - Harley Davidson Praha je ve finále
Autor: Jan Půlkrábek
Datum: 02.06.2015

Sdílejte s přáteli

Soutěž dealerských přestaveb Harley-Davidson Battle of the Kings se chystá na velké grand finále a pražská přestavba H-D Street 750 postupuje z 1. místa.

Soutěž dealerských přestaveb Harley-Davidson Battle of the Kings se chystá na velké grand finále. To proběhne 11. června ve francouzském Biarritzu na legendární custom show Wheels & Waves a přestavba pražského dealerství postupuje na show z 1. místa, tedy s největším počtem hlasů.

Vedle přestavby modelu H-D Street 750 z dílny pražského dealerství Harley-Davidson se dále kvalifikovaly ještě přestavby Norska, Kypru, Německa a Francie. Teď už bude vše v rukou odborné pětičlenné poroty, složené ze zástupců médií, mistrů v customizaci i samotných pořadatelů Wheels and Waves, aby vybrali toho nejlepšího a korunovali evropského Krále Customů.

"Postup Prahy do grand finále a navíc z prvního místa s největším počtem hlasů vnímáme jako obrovský úspěch i důkaz, že přestavba pražského dealerství je skutečně unikátní a vyniká nápadem i kreativitou. Navíc v konkurenci tak zdařilých přestaveb velkých zemí jako je třeba Německo, Norsko nebo Francie, jde opravdu o téměř nečekaný úspěch,“ říká Martin Heřmanský, Country Manager Harley-Davidson pro střední a východní Evropu.

Přestavba pražského dealera se tak stala u evropské veřejnosti pomyslným vítězem. Zda bude mít stejný názor i odborná porota se dozvíme už 11. června, kdy slavnostní vyhlášení evropského Krále Customů soutěže Battle of the Kings proběhne.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!