Bellisima - nový klenot od Vespy

Bellisima - nový klenot od Vespy
Autor: Edgar Svojsík
Datum: 01.09.2014

Sdílejte s přáteli

Chcete-li něco víc, než jen obyčejný skútr, pak se určitě podívejte na modely italského výrobce motocyklů s názvem Vespa. Opravdovým luxusem je novinka dosti výmluvný název Bellissima.

Tento model, jehož se vyrobí pouhých sto kusů pro celý svět, vychází z původní Vespy 946. Motorově se od sebe oba skútry nijak neliší, pohání je stejný, vzduchem chlazený čtyřtaktní motor s výkonem 11 koní, a u obou modelů je ABS i kontrola trakce ASR již ve standardní výbavě. Beze změny zůstali i dvanáctipalcová, letmo uložená kola, osvětlení z LED diod a digitální přístrojovka.

Novinka je určena především pro singl jezdce, protože model má pouze jednomístné sedadlo doplněné o zadní chromovaný nosič, který ještě více zdůrazňuje štíhlé křivky modelu. Nová metalická šedá barva je k nerozeznání od leštěného hliníku, a komu by se tato barva nelíbila, může si vybrat ještě druhou variantu barevného provedení, tedy model v barvě s názvem Metallic Blue. Pro případy, že byste dočasně chtěli povýšit skútr na dvoumístný, dostanete k limitované Vespě i přídavnou zadní část sedačky. Celý model je pak ještě doplněn potahy rukojetí ve stejné barvě jako je potah sedadla a lakovaná kola. V doplňkovém příslušenství k tomuto modelu naleznete ještě například mírně kouřové přední plexi, držák mobilního telefonu a celou řadu dalších stylových doplňků.

Chcete-li se odlišovat a upoutat na sebe pozornost všude tam, kde se jen ukážete, tak tento model je přesně pro Vás. Vespa byla vždy zárukou zvýšené pozornosti a tento model z limitované edice tuto skutečnost ještě mnohonásobně povyšuje. Pořizovací cena se pohybuje někde kolem 250 tisíc korun, což určitě není málo, ale za individualitu se prostě platí a věřte, potkat druhou takovou Vespu v České republice, to se Vám jen tak nepodaří.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!