Café Racer - Ducati Sport Classic 1000

Café Racer - Ducati Sport Classic 1000
Autor: Jan Hollinger
Datum: 05.04.2013

Sdílejte s přáteli

V tomto článku bychom Vám nyní rádi přestavili velmi zajímavou přestavbu motocyklu Ducati Sport Classic 1000, kterou má na svědomí belgický Café Racer klub s názvem Flying Hermans.

Andy - majitel motocyklu Ducati Sport Classic 1000 a současně i člen belgického motorkářského klubu Flying Hermans MC měl v roce 2012 velmi ošklivou havárii, při které byl jeho motocykl totálně zničen. S některými věcmi se ovšem není možné tak snadno rozloučit a citová vazba k tomu stroji byla tak silná, že se majitel rozhodl provést kompletní renovaci celého motocyklu ve stylu Café Racer.

Hned od počátku bylo jasné, že celá tato představba ručitě nebude nic jednoduchého a jak to tak u značky Ducati bývá, tak ani nic levného. Z původního motocyklu byl použit pouze motor Desmo 1000. Ten byl následně zasazen do rámu z modelu Ducati Paul Smart 1000 Limited Edition, který byl zakoupen právě jako zdroj náhradních dílů.

Dále za zmínku určitě stojí ručně upravená nádrž také z Paul Smart 1000, kola Marchesini pocházející ze superbiku 999 nebo brzdy Brembo z předchozího modelu Ducati 998. Sedlo bylo ročně vyrobené a oproti původnímu originálnímu je o něco menší. Hlavní světlomet pochází z dílny Motowheels, zrcátka od British Oberon a titanovými svody značky Zard.

Celá tato přestavba je názorným důkazem toho, že i když je motocykl kompletně odepsaný, tak není vždy nutné se s ním hned rozloučit. S trochou úsilí si z něj můžete vytvořit skutečnou perlu, za kterou se ohledné nejeden zapřísáhlý odpůrce motorek.

 

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den

Reklama

oprava a servis motorek všech kubatur a značek - Teplice - Ústecký kraj
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy.