Česká asociace Route 66 získala ocenění

Česká asociace Route 66 získala ocenění
Autor: Jan Půlkrábek
Datum: 20.10.2015

Sdílejte s přáteli

Česká asociace Route 66 získala významné ocenění v podobě hvězdy na chodníku slávy v arizonském Kingmanu.

Česká asociace Route 66 získala významné ocenění v podobě hvězdy na chodníku slávy v arizonském Kingmanu za mimořádné zásluhy o propagaci jména nejslavnější silnice světa v Evropě. Toto ocenění se uděluje pouze jedenkrát ročně v rámci oblíbeného festivalu The Best Of The West On 66. Česká asociace Route 66 pravidelně pořádá společné vyjížďky plné zážitků a dobrodružství právě po této legendární silnici od Chicaga až do Los Angeles. Účastníci těchto výletů si projedou celou trasu hlavní ulice Ameriky, navštíví všechny zásadní pamětihodnosti, setkají se s mimořádně zajímavými lidmi, a dostanou se i tam, kam běžný turista nemá přístup.

Zástupci české asociace Route 66 pro Vás zajistí letenky, zapůjčení motocyklu Harley Davidson, ubytování v historických motelech po celou dobu a doprovodné vozidlo včetně organizačních a průvodcovských služeb. A kolik Vás takový výlet bude stát? Cena letenky se pohybuje mezi 19.000,- Kč a 23.000,- Kč, zapůjčení motocyklu 3.100,- $ a cena ubytování je cca 1.800,- $. Dále je ještě potřeba počítat s individuálními výdaji za pohonné hmoty, jídlo a případné vstupné. Možná si teď říkáte, že celková částka je trochu vysoká, ale je potřeba si uvědomit, že se o nic nemusíte starat. A navíc ... ten zážitek, projet se po legendární "šestašedesátce" je přeci k nezaplacení.

V případě zájmu stačí jen poslat email na adresu "info@r66.cz" a poté se již řídit podle zaslaných pokynů.

 

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den

Reklama

oprava a servis motorek všech kubatur a značek - Teplice - Ústecký kraj
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy.