Návštěva pivovaru Chodovar

Návštěva pivovaru Chodovar
Autor: Jan Půlkrábek
Datum: 20.07.2013

Sdílejte s přáteli

Výlet za dobrým jídlem a pitím do rodinného pivovaru Chodovar.

Poté, co venku skončilo období dešťů a konečně opadla velká voda, která měla na svědomí spoustu zatopených domů a restaurací, jsme se vydali na další společnou vyjížďku. Psal se datum 20.07.2013 a opět sešli v Želénkách na náměstí. Jako cíl výletu byl tentokrát vybrán rodinný pivovar Chodovar.

Původně vyrazilo na tento výlet 5 strojů, protože Křupíno s Luckou mírně zaspali, ale i přestože se vydali na cestu s více jak 60ti minutovým zpožděním, tak se s ostatními sešli na křižovatce nedaleko Mariánských lázní. Společná cesta probíhala v poklidném tempu a do rodinného pivovaru Chodovar jsme dorazili přibližně ve 13:30.

Posadili jsme se ke stolu "štamgastů", a začali vybírat co si dáme k obědu. Provozovatel restaurace nám doporučil kachnu s knedlíkem a zelím, a k pití jsme měli na výběr z asi 5ti druhů domácího piva. Nebudeme Vám zde nic nalhávat, oběd byl prostě dokonalý. S mastnou pusou a úsměvem od ucha k uchu jsme se postupně vraceli z pomyslného ráje zpátky na zem. 1/2 kachny s jedním domácím knedlíkem byla natolik sytá, že dobrých 60 minut potom jsme pak ještě nemohli usednout na motorku a pokračovat v cestě domů.

Cestou domů jsme se ještě zastavili na zmrzlině, která byla dokonalým zakončením podařeného výletu.

 

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den

Reklama

oprava a servis motorek všech kubatur a značek - Teplice - Ústecký kraj
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy.