Návštěva pivovaru Chodovar

Návštěva pivovaru Chodovar
Autor: Jan Půlkrábek
Datum: 20.07.2013

Sdílejte s přáteli

Výlet za dobrým jídlem a pitím do rodinného pivovaru Chodovar.

Poté, co venku skončilo období dešťů a konečně opadla velká voda, která měla na svědomí spoustu zatopených domů a restaurací, jsme se vydali na další společnou vyjížďku. Psal se datum 20.07.2013 a opět sešli v Želénkách na náměstí. Jako cíl výletu byl tentokrát vybrán rodinný pivovar Chodovar.

Původně vyrazilo na tento výlet 5 strojů, protože Křupíno s Luckou mírně zaspali, ale i přestože se vydali na cestu s více jak 60ti minutovým zpožděním, tak se s ostatními sešli na křižovatce nedaleko Mariánských lázní. Společná cesta probíhala v poklidném tempu a do rodinného pivovaru Chodovar jsme dorazili přibližně ve 13:30.

Posadili jsme se ke stolu "štamgastů", a začali vybírat co si dáme k obědu. Provozovatel restaurace nám doporučil kachnu s knedlíkem a zelím, a k pití jsme měli na výběr z asi 5ti druhů domácího piva. Nebudeme Vám zde nic nalhávat, oběd byl prostě dokonalý. S mastnou pusou a úsměvem od ucha k uchu jsme se postupně vraceli z pomyslného ráje zpátky na zem. 1/2 kachny s jedním domácím knedlíkem byla natolik sytá, že dobrých 60 minut potom jsme pak ještě nemohli usednout na motorku a pokračovat v cestě domů.

Cestou domů jsme se ještě zastavili na zmrzlině, která byla dokonalým zakončením podařeného výletu.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!