Dark Custom party Harley-Davidson

Dark Custom party Harley-Davidson
Autor: Jan Půlkrábek
Datum: 30.04.2015

Sdílejte s přáteli

Ve středu 29. dubna se uskutečnila akce s názvem Dark Custom party Harley-Davidson, na které proběhlo vyhlášení regionálního kola soutěže přestaveb Battle of the Kings. V průběhu předchozích dvou měsíců probíhalo hlasování o nejzdařilejší přestavbu motocyklu H-D Street 750 a právě včera byli oznámeni vítězové

Poslední dubnová středa se u Harley-Davidson nesla ve znamení Dark Custom. V pražském klubu Lávka se totiž uskutečnila akce s názvem Dark Custom party, jejíž hlavním bodem bylo vyhlášení vítězů soutěže přestaveb The Battle of the Kings regionu střední a východní Evropy. Všech 17 dealerství Harley-Davidson tohoto regionu mezi sebou bojovalo o nejzdařilejší přestavbu modelu H-D Street 750 a titul Krále Customů. Ten nakonec získalo pražské dealerství, které svojí přestavbou zaujalo během března a dubna nejvíce hlasujících. Pražský dealer zároveň bodoval i u českých novinářů.

Na druhém místě se umístila přestavba budapešťského dealerství a třetí místo získalo dealerství Liberator z Varšavy. Během večera byla vyhlášena také cena novinářů ze střední a východní Evropy, kterou obdrželo opět H-D Budapešť. Oceněno bylo i dealerství H-D Hradec Králové, které získalo speciální cenu značky za kreativitu a design.

Nyní dealerská soutěž The Battle of the Kings vstupuje do své druhé etapy. V té je možné hlasovat pro devět evropských regionálních šampionů, a to od 11. do 28. května na webu harley-davidson. Z hlasování následně vzejde pět finalistů, kteří se v polovině června zúčastní velkého evropského klání během legendární show „Wheels and Waves“ ve francouzském Biarritzu, která je zaměřená na customizaci.

"Jsme nadšeni velkou odezvou, kterou soutěž The Battle of the Kings zaznamenala, což dokazuje i celkový počet hlasů, které přestavby regionu CEE obdržely,“ říká Martin Heřmanský, Country Manager Harley-Davidson pro střední a východní Evropu. "Harley-Davidson je synonymem pro individualizaci, a na to právě soutěž The Battle of the Kings poukazuje. Veřejnost se má možnost přesvědčit, že dealeři Harley-Davidson patří mezi naprostou špičku v umění customizace a přestaveb. Právě proto dokáží lépe než kdokoliv jiný splnit sen každého motocyklového jezdce.“ dodává Martin Heřmanský.

O oblíbenosti této akce svědčí také fakt, že si ji nenechali ujít ani zpěvačka a herečka Daniela Šinkorová nebo Zdeněk Podhůrský, kteří nadšeně zapózovali na vítězném stroji. Tyto fotografie společně s vítěznými modely si můžete prohlédnout v naší galerii.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!