Doubice - krčma U Rytíře

Doubice - krčma U Rytíře
Autor: Jan Půlkrábek
Datum: 16.07.2011

Sdílejte s přáteli

Pohodový výlet do národního parku České Švýcarsko, konkrétně do malé vesničky Doubice

Dostali jsme tip na pěknou hospůdku nacházející se v obci Doubice v národním parku České Švýcarsko. Zmiňovaná restaurace a pension se jmenuje Stará Hospoda a v její těsné blízkosti se nachází velké množství pěkných, dřevěných soch. Cesta byla naplánována následovně: Želénky, Dubí, Cínovec, Fojtovice, Petrovice, Sněžník, Děčín, Česká kamenice, Chřibská a Doubice.

Dorazit do Doubice jsme dokázali i bez navigátora (který vyrazil asi o hodinku později a k nám se připojil až v cíli), ale omylem jsme zastavili v krčmě U Rytíře a protože byla celá banda dost hladová, rozhodli jsme se zde zůstat na oběd. Návštěvu tohoto podniku můžeme vřele doporučit, velmi příjemná obsluha, pěkné prostředí, moc dobré jídlo za velmi přijatelné ceny.

Cesta zpátky vedla přes Zahrádky, Úštěk, Třebušín, Malešov a Ústí nad Labem s jednou plánovanou zastávkou na Benzině v Úštěku. Existuje hned několik dost odlišných verzí, a pravdu se nejspíš již nikdy nedozvíme, ale právě při této zastávce jsme jaksi ztratili Pepika se Zdeňka. Naštěstí oba jsou prudce inteligentní a navíc Pepik má neuvěřitelný dar 3D představivosti a orientace v mapových podkladech, takže oba se domů dostali sice s malým zpožděním, ale živý a zdravý.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!