EICMA 2015: Triumph Tiger Explorer 1200

EICMA 2015: Triumph Tiger Explorer 1200
Autor: Jan Půlkrábek
Datum: 17.11.2015

Sdílejte s přáteli

Britský Triumph představil jednu z novinek pro nadcházející sezónu. A tou je největší cestovní enduro této značky - Tiger Explorer 1200

Britský Triumph představil jednu z novinek pro nadcházející sezónu. A tou je největší cestovní enduro této značky - Tiger Explorer 1200. Nový Tiger Explorer je možné rozdělit do dvou základních variant provedení. Varianta s označením XR je spíše na silnici, zatímco varianta XC je spíše do terénu. Každá se navíc ještě dělí na 3 podmodely (XR, XRx, XRt, XC, XCx XCa) podle stupně výbavy, čímž se dostáváme na 6 různých verzí tohoto motocyklu.

A co je tedy u nového modelu Triumph Tiger Explorer nového? Všechny modely budou poháněny tříválcovým motorem o objemu 1215 ccm a vyšším výkonem než-li má stávající model. Pohon zadního kola bude zajišťovat bezúdržbový kardan. Dále se můžeme těšit například na pokročilější palubní počítač, elektronicky nastavitelný větrný štítek, nové vypínatelné ABS s trakční kontrolu reagující na náklon motorky, semi-aktivní podvozemk (TSAS) a v neposlední řadě také na asistenta rozjezdu do kopce (Hill Hold Control), který při rozjezdu do kopce zamezí automatickému sjíždění motocyklu.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!