EICMA 2015: Triumph Tiger Explorer 1200

EICMA 2015: Triumph Tiger Explorer 1200
Autor: Jan Půlkrábek
Datum: 17.11.2015

Sdílejte s přáteli

Britský Triumph představil jednu z novinek pro nadcházející sezónu. A tou je největší cestovní enduro této značky - Tiger Explorer 1200

Britský Triumph představil jednu z novinek pro nadcházející sezónu. A tou je největší cestovní enduro této značky - Tiger Explorer 1200. Nový Tiger Explorer je možné rozdělit do dvou základních variant provedení. Varianta s označením XR je spíše na silnici, zatímco varianta XC je spíše do terénu. Každá se navíc ještě dělí na 3 podmodely (XR, XRx, XRt, XC, XCx XCa) podle stupně výbavy, čímž se dostáváme na 6 různých verzí tohoto motocyklu.

A co je tedy u nového modelu Triumph Tiger Explorer nového? Všechny modely budou poháněny tříválcovým motorem o objemu 1215 ccm a vyšším výkonem než-li má stávající model. Pohon zadního kola bude zajišťovat bezúdržbový kardan. Dále se můžeme těšit například na pokročilější palubní počítač, elektronicky nastavitelný větrný štítek, nové vypínatelné ABS s trakční kontrolu reagující na náklon motorky, semi-aktivní podvozemk (TSAS) a v neposlední řadě také na asistenta rozjezdu do kopce (Hill Hold Control), který při rozjezdu do kopce zamezí automatickému sjíždění motocyklu.

 

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den

Reklama

oprava a servis motorek všech kubatur a značek - Teplice - Ústecký kraj
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy.