Fotografický workshop Dřevčice 2012

Fotografický workshop Dřevčice 2012
Autor: Jiří Moravec
Datum: 20.05.2012

Sdílejte s přáteli

Profesionální fotograf Zdeněk Krejcar z Ateliéru Prosecká (stejně jako minulý rok) pořádal fotografický workshop. Tentokrát si jako místo vybral objekt s názvem VILLA DREUCICI – TVRZ DŘEVČICE nedaleko Prahy.

Opravdu je tomu už rok, od doby co jsme byly prvně pozváni na fotografický workshop pořádaný lidmi z Ateliéru Prosecká. O celé akci jsme se dozvěděli opravdu jen pár hodin před začátkem (v sobotu 19.05.2012 ve 21 hodin) s tím, že v neděli ráno by jsme měli být na místě. Protože se jednalo o akci na poslední chvíli (která nebyla plánovaná), tak se bohužel ne všichni členové JustRide mohli účastnit (což vzhledem k velké oblibě podobných akcí pro mnohé bylo jen těžko stravitelné sousto).

Místem konání celého workshopu byla VILLA DREUCICI – TVRZ DŘEVČICE na trase mezi Prahou a Brandýsem nad Labem, a náš program byl stejný jako loni, tzn. dopravit motorky a asistovat při focení. Na místo jsme dorazili v počtu 6ti motorek v domluveném čase a protože sluníčko svítilo a modelky již byly ve spodním prádlo, mohlo se rovnou začít.

Oproti roku 2011 byla výrazně nižší účast (jen 3 modelky a 2 fotografové), ale pozitvní na celé věci byla skutečnost, že zatímco jeden z nás vždy asistoval fotografům, ostatní si moli uživat atmosféru, hezké prostředí a počasí, a v neposledí řadě také krásy ženského těla.

Jakékoliv další popisování je asi bezpředmětné ... za zmínku snad stojí jen dva momenty (a bohužel u obou byla hlavním aktérem má osoba), a to:

  • podařilo se mi upustit klíčky od motorky přímo pod kapotáž mého naháče (což bych za normální okolnotí považoval za prakticky nemožné) a pro jejich zpětné získání bylo nutné sundat boční zadní podsedadlový plast. Protože jsem ale vyjímečně zručný a technický typ, tak se vše zdařilo (a dokonce mi nezůstal ani žádný šroubeček)
  • při závěrečném focení (kdy s každým z nás se fotila všechna tři děvčata najednou), tak se mi z neobjasnitelného důvodu naklonila motorka ... jestli se mi rozklepaly kolena nebo co, fakt nevím. Naštěstí jsem nedovolil aby spadla a udržel ji na kolech, což bylo vítězství ducha nad hmotou. Tento moment bohužel neunikl pozornosti opravdu nikomu, ale kdo se účastnil i předchozího ročníku v lešanech, tak ho to snad ani nemůže překvapit

Stejně jako loňský rok, i tato akce byla velmi podařená a už teď se těšíme na rok 2013.

Křupíno, 21.05.2012

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!