Fotografický workshop Lešany 2011

Fotografický workshop Lešany 2011
Autor: Jan Půlkrábek
Datum: 07.05.2011

Sdílejte s přáteli

Ateliér Prosecká 36 ve spolupráci s profesionálním fotografem Josefem Rafaelem uspořádal fotografický workshop ... a my jsme u toho nemohli chybět.

Ateliér Prosecká 36 ve spolupráci s profesionálním fotografem Josefem Rafaelem pořádal v termínu 6.5.2011 až 8.5.2011 fotografický interiérový a exteriérový workshop v nádherné Posázavské lokalitě Zámek Lešany.

Naše skupina byla oslovena Zdeněk Krejcarem (jedním z pořadatelů této akce), zda-li by bylo možné dostavit se na místo konání na našich motorkách a být k dispozici účastníkům při exteriérovém focení.

Ihned po našem příjezdu na místo konání byly všichni účastníci rozděleni na menší skupinky (2 fotografové a 1-2 modelky na každou motorku) a po nainstalování motorek na ty správné pozice na zámecké zahradě již nic nebránilo započetí focení. V průběhu přibližně 4 hodin, po které focení probíhalo se u každého stroje vystřídaly všichni fotografové i modelky a nikdo z motorkářů neměl jediný důvod stěžovat.

Žádné další podrobnější popisování průběhu celého akce by asi nemělo příliš velký význam, proto chcete-li vidět průběh a atmosféru z celé této akce, doporučujeme podívat se do fotogalerie na konci tohoto článku.

Celá akce byla podle vyjádření pořadatelů velmi zdařilá a pevně doufáme, že to nebylo naposledy, kdy jsme s Ateliérem Prosecká 36 na podobné akci spolupracovali.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Havarijní pojištění online

Srovnání havarijního pojištění z pohodlí domova pro každého.

Půjčovna dodávek Ostrava

Krásné zánovní dodávky připravené k okamžitému půjčení.

Autosklo Ostrava

Vyměníme čelni okno automobilu na počkání.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!