Honda pro rok 2016 zmodernizuje své Crossovery

Honda pro rok 2016 zmodernizuje své Crossovery
Autor: Jan Půlkrábek
Datum: 26.10.2015

Sdílejte s přáteli

Honda odhaluje další své plány na modernizaci řady Crossoverov. Čeká nás modernejší vzhled, LED světla a různé další technické změny a úpravy.

Největšími změnami si projde model NC750X. Změna vzhledu, LED osvětlení, vyšší plexi ale také úprava odpružení, či zvětšení úložného prostoru. Tak to všechno uvidíme na nejnovější verzi modelu NC750X. Kromě toho však tento model bude mít také dvouspojkovou převodovkou DCT s třemi režimy automatického řazení, přední vidlice bude vylepšena dvojitým průtokovým ventilem pro plynulejší chod v kompresi i v odskoku, zadní tlumič bude mít možností nastavení předpětí a v neposlední řadě také dostane úplně novou výfukovou koncovku .

Honda VFR1200X Crosstourer bude mít zase úplně nový nastavitelný větrný štít, který by mělo být možné ovládat jednou rukou. Podobně jako model NC750X, tak i Crosstourer dostane ve verzi s dvouspojkovou převodovkou s třemi režimy řazení.

A model CB500X, tak ten dostane také nové LED světlomety, o 10 cm vyšší plexi, nastavitelné předpětí u přední vidlice, nastavitelnou brzdovou páčku a inovovaný mechanismus řazení.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!