Indian Chief Dark Horse - první fotky

Indian Chief Dark Horse - první fotky
Autor: Jan Půlkrábek
Datum: 11.02.2015

Sdílejte s přáteli

Již tento pátek se dočkáme oficiálního představení nového modelu Chief Dark Horse od amerického značky Indian Motorcycle.

Americký výrobce motocyklů Indian Motorcycle oznámil, že v pátek 13. února 2015 v americkém Chicagu na Progressive International Motorcycle show slavnostně představí nový model s názvem Chief Dark Horse. A jak je uvedeno v tiskové zprávě, tak představení této novinky se odehraje ve dvou vlnách. Nejprve se dočká americký trh, a o 12 hodin později bude tentýž model představen i evropskému kontinentu a to ve Velké Británii, na londýnské motocyklové výstavě.

Indian Motorcycle sází (stejně jako například H-D) na v poslední době velmi oblíbenou matnou černou barvu. Na motocyklu pak (kromě černé) najdeme také xněkolik málo chromových prvků, které celý motocykl rozjasňují. Poháněn bude vzduchem chlazeným dvouválcem V-twin Thunder Stroke III o zdvihovém objemu 1811 ccm. Dalším rozdílem oproti ostatním modelům je zcela chybějící sedadlo spolujezdce a místo něho je vidět rozměrný blatník, který zakrývá podstatnou část zadního kola.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!