Indian Chief Dark Horse - první fotky

Indian Chief Dark Horse - první fotky
Autor: Jan Půlkrábek
Datum: 11.02.2015

Sdílejte s přáteli

Již tento pátek se dočkáme oficiálního představení nového modelu Chief Dark Horse od amerického značky Indian Motorcycle.

Americký výrobce motocyklů Indian Motorcycle oznámil, že v pátek 13. února 2015 v americkém Chicagu na Progressive International Motorcycle show slavnostně představí nový model s názvem Chief Dark Horse. A jak je uvedeno v tiskové zprávě, tak představení této novinky se odehraje ve dvou vlnách. Nejprve se dočká americký trh, a o 12 hodin později bude tentýž model představen i evropskému kontinentu a to ve Velké Británii, na londýnské motocyklové výstavě.

Indian Motorcycle sází (stejně jako například H-D) na v poslední době velmi oblíbenou matnou černou barvu. Na motocyklu pak (kromě černé) najdeme také xněkolik málo chromových prvků, které celý motocykl rozjasňují. Poháněn bude vzduchem chlazeným dvouválcem V-twin Thunder Stroke III o zdvihovém objemu 1811 ccm. Dalším rozdílem oproti ostatním modelům je zcela chybějící sedadlo spolujezdce a místo něho je vidět rozměrný blatník, který zakrývá podstatnou část zadního kola.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Havarijní pojištění online

Srovnání havarijního pojištění z pohodlí domova pro každého.

Půjčovna dodávek Ostrava

Krásné zánovní dodávky připravené k okamžitému půjčení.

Autosklo Ostrava

Vyměníme čelni okno automobilu na počkání.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!