Intermot 2014 - Kawasaki Ninja H2R

Intermot 2014 - Kawasaki Ninja H2R
Autor: Jiří Nejedlý
Datum: 30.09.2014

Sdílejte s přáteli

Blázinec na kolech ... přesně toto označení určitě napadnou každého bikera poté, co se dozví že u Kawasaki se rozhodli vyrobit litrový superbike přeplňovaný kompresorem, který bude mít výkon až 300 koní.

Tento nový motocykl v závodní karbonové verzi se prakticky okamžitě po svém představení na Intermotu 2014 stal vlajkovou lodí v nabídce Kawasaki. Litrový, přeplňovaný, vodou chlazený čtyřválcový motor bude poháněný přímo od klikové hřídele ozubeným kolem a poskytne tak špičkový výkon až 300 koňských sil.

Ninja H2 teda kromě jedinečného přeplňovaného motoru zaujme také trubkovým rámem nebo jednoramennou kyvkou, která není právě pro Kawasaki příznačná. Samozřejmě ani podvozkové komponenty nebudou v ničem zaostávat.

Kawasaki Ninja H2 přijde na trh ve dvou verzích. V závodní verzi, kterou vidíte na fotkách a pak v civilním provedení (tato verze bude ovšem představena až na výstavě EICMA v Miláně). Předpokládané cena této novinky pravděpodobně bude atakovat částku 25 tisíc Euro.

 

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den

Reklama

oprava a servis motorek všech kubatur a značek - Teplice - Ústecký kraj
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy.