Intermot 2014 - Yamaha MT-07 verze Moto Cage

Intermot 2014 - Yamaha MT-07 verze Moto Cage
Autor: Jiří Moravec
Datum: 30.09.2014

Sdílejte s přáteli

Dnes začala výstava Intermot v Kolíně nad Rýnem a hned z úvodu tu máme několik prvních vlaštovek ze žhavých novinek pro rok 2015. Určitě zajímavou novinkou bude aktuální prodejní hit MT-07 ve verzi StreetFighter.

Yamaha MT-07 Moto Cage má poskytnout mladým jezdcům širší možnosti výběru při jejich vstupu do světa motocyklů. MT-07 má být modelem, který se pozná hned na první pohled ačkoliv základ s předchozí verzí zůstavá stejný. Zaujmout má hlavně ty, kteří si potrpí na individualitu avšak mají omezené finanční zdroje.

MT-07 ve verzi Moto Cage dostala zajímavé barevné provedení a řadu doplňků, které ji mají posunout blíže ke světu stunt ridingu. Moto Cage tak má podle vyjádření Yamahy ukázat extrémnější tvář modelu MT-07. Základní barvou je matná šedá doplněná o výraznou červenou, která je součastí grafiky na větších plochách motocyklu. Červené je také množství doplňků detailů. Jedinečné barevné zpracování má podtrhnout různá barva kol (přední kolo je červené a zadní zase černé s červeným páskem).

Každý motocykl, který se používá ke stunt ridingu občas upadne, proto ve výbavě MT-07 Moto Cage najdeme ochranné prvky jako padací rámy nebo spodní kryt motoru. Dokonce i tyto součásti motocyklu jsou barevně zpracované tak, aby ladily k celkovému designu motocyklu. Oproti bežné verzi má Moto Cage také modernizované sedlo pro spolujezdce, které je uzpůsobené jako plocha pro stání na motocyklu za jízdy. Mezi příplatkovou výbavou najdeme například ladený výfuk Akrapovič, nebo množství dalších doplňků jako jsou jiný nosič SPZ, rozšíření bočního stojanu a různé padací protektory.

Základ motocyklu teda zůstava stejný. Yamahu MT-07 Moto Cage bude i nadále pohánět řadový dvojválec o objeme 689 ccm. S výkonem 55 kW při 9.000 ot./min. a s maximálním kroutícím momentem 68 Nm při 6500 ot./min. Odpružení je bez změn, oproti běžné verzi se však snížil zdvih přední vidlice ze 137 na 130 mm. Zvlněné brzdové kotouče na Yamahe MT-07 Moto Cage mají vprředu rozměr 282 mm a vzadu 245 mm.

 

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den

Reklama

oprava a servis motorek všech kubatur a značek - Teplice - Ústecký kraj
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy.