Kawasaki Ninja 250 - přestavba pomocí kitu Brasse 31BLK

Kawasaki Ninja 250 - přestavba pomocí kitu Brasse 31BLK
Autor: Jiří Moravec
Datum: 04.09.2014

Sdílejte s přáteli

Názorná ukázka, že i super sportovní motorka může posloužit jako základ pro přestavbu. Tento jedinečný kousek má na svědomí američan Joshua Brasse a posuďte sami, jak moc se mu to povedlo.

Přestavba motorek je poslední dobou velmi populární, a je to samozřejmě zcela pochopytelné. Každý chceme mít doma ve své garáži originál, za kterým se lidé budou ohlížet. Aktuální módní trend je stavba retro-motorek nazývaných cafe-race (po vzoru anglických motorek z let šedesátých), ale čas od čase se objeví i futuristická přestavba. A jednu takovou bychom Vám zde dnes rádi představili.

Jedná se o kit pro přestavbu motocyklu Kawasaki Ninja 250. Autorem této úpravy je američan Joshua Brasse a již nyní si ji můžete koupit. Cena za sadu pro úpravu této motorky je závislá na tom, chcete-li mít oddělitelné sedadlo pro spolujedce, nebo nikoliv. Pokud ANO, tak si budete muset do kapsi sáhnout pěkně hluboko, protože cena je 1695 amerických dolarů. Pokud jste skromnější, tak levnější varianta stojí pouhých 700 dolarů, ale druhé sedadlo bude neodjímatelné. Joshua Brasse dále nabízí ještě sadu nálepek za 90 dolarů a speciální kryty kol jsou za 220 dolarů. Pravda, není to zrovna málo, ale za jedinečnost se prostě platí.

Ale zpátky k motorce. Celkově upravená Kawasaki Ninja 250 s kitem Brasse 31BLK vypadá velmi zajímavě, a na první pohled působí jako by právě přijela z nějakého sci-fi filmu, případně jako by na ní přijel batman junior. Celý kit je zaměřen výhradně na vizuální podobu, jeho součástí nejsou vůbec žádné úpravy motoru. Sada jednotlivých dílů se instaluje přímo do originálních úchytů od Kawasaki a není proto nutné nikterak zasahovat do konstrukce motocyklu. Stačí zkrátka nahradit původní kapotáž touto novou. Potom si jen stačí namontovat dvojci halogenových světlometů a můžete vyrazit.

 

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den

Reklama

oprava a servis motorek všech kubatur a značek - Teplice - Ústecký kraj
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy.