Kawasaki Z125 - Zed pro začátečníky

Kawasaki Z125 - Zed pro začátečníky
Autor: Jiří Moravec
Datum: 27.10.2015

Sdílejte s přáteli

Značka Kawasaki zveřejnila oficiální informace o novince s označením Z125. Nejmenší Zkový naháč bude v automatu a na dvanáctipalcových kolech.

Kawasaki bude nového ZEDa nabízet ve dvou variantách. Základní verze Z125 bude s automatickou převodovkou, druhá verze s označením Z125 Pro bude mít převodovku manuální. Motor bude u obou verzí stejný, a to vzduchem chlazený jednoválec, který poskytne výkon 9,5 koní. Motocykl bude postaven na 12" kolech, které zaručují dobrou ovladatelnost ve městě.

Velkou předností kawasaki Z125 je agresivně působící vzhled tohoto motocyklu. Ostře řezané rysy v kombinaci se zadním tlumičem a plastovým klínem pod motorem jednoznačně navazuje na odkaz velkých Z naháčů. Barevná kombinace je buďto klasická zeleno-černá, šedo-černá nebo oranžovo-černá.

Odhadovaná prodejní cena tohoto motocyklu bude někde mezi 75 a 80 tis. kč. I když modej Z125 je nejmenším a nejslabším z řady „zed“, má podle nás velké naděje na trhu uspět a hlavně konkurovat motocyklu MSX 125 od Hondy.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!