Moto Guzzi California Bagger 2016 - první foto

Moto Guzzi California Bagger 2016 - první foto
Autor: Jiří Moravec
Datum: 24.10.2015

Sdílejte s přáteli

Máme tu další špionážní fotografie novinky od Moto Guzzi. Model California ve verzi bagger je zdá sa hotovou věcí, musíme si počkat už jen na oficiální představení.

O plánovaném novém baggeru od Moto Guzzi víme již od veletrhu EICMA 2014, kde byl k vidění koncept MGX-21. A protože vzbudil pořádný rozruch, bylo jen otázkou času, kdy bude započata sériová produkce. Nedávno byl nový bagger přištižen při testování, proto můžeme očekávat, že se již velmi brzy začne oficiálně prodávat.

Motocykl vychází z původního modelu 1400 California, dále doplněný o rozměrný, zajímavě tvarovaných větrný štít, kopírující tvar budíků. Záď disponuje dvojicí velkých kufrů kapkovitého tvaru. Za povšimnutí stojí také kola. Přední kolo na testovaném prototypu je plné a jednoznačně odkazuje na již zmíněný koncept MGX-21. Zadní kolo je klasicky drátěné a logicky se tam nabízí možnost, že Moto Guzzi bude nabízet obě varianty.

Společnost Moto Guzzi tímto modelem jednoznačně míří především na americký trh, kde se obdobný cestovní styl těší velké popularitě. Nezbývá než si počkat na výstavu EICMA 2015, kde by se tato motorka měla ukázat v plné kráse.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!