MOTO GUZZI Eldorado

MOTO GUZZI Eldorado
Autor: Jan Půlkrábek
Datum: 16.06.2015

Sdílejte s přáteli

Po čtyřiceti letech přichází nové Eldorado navazující na svého slavného předchůdce.

Odkaz je zřejmý v mnoha detailech: chromové ráfky s drátěným výpletem, palivová nádrž s chromem na bocích, velké pohodlné sedlo, zadní blatník s výrazným světlem, široká zakřivená řidítka ve stylu "bullhorn", výrazné držáky pro spolujezdce.

Celkově nižší stavba motocyklu je zajištěna díky novým 16-ti palcovým vyplétaným ráfkům obutým do výrazných pneumatik s vyšším profilem a bílými boky, 130/90 vpředu a 180/65 vzadu. Přední štíhlý blatník s čistou linií dává vyniknout širokému přednímu kolu, zatímco zadní poutá pozornost svou mohutností a hladkým tvarem, který doplňují zcela zapouzdřené zadní tlumiče, výrazné kulaté zadní světlo a klasické kulaté zadní blinkry.

MOTO GUZZI Eldorado

Výrazným estetickým prvkem vpředu je čelní polyelliptické světlo s LED denními diodami (DRL), shodné s modely California Touring a Custom. Rovněž výrazná přístrojová deska kruhového tvaru je shodná s Californiemi, poskytuje všechny funkce a díky zasazení do chromového rámečku připomíná luxusní hodinky.

U Eldorada budete mít pocit, že sedíte "v motorce" spíše než na ní, a to díky pohodlnému a širkému sedlu s výškou pouhých 724 mm od země, šírokým nízko zakřiveným řidítkům a objemné 21-litrové nádrži poskytující dojezd 300km. Součástí standardní výbavy je i tempomat.

Motor Eldorada je technicky shodný s modely California se všemi jeho přednostmi: max. moment 120 Nm již při 2.750 ot/min., pohon zadního kola kardanem, to vše ovládáno nejmodernějším elektronickým managentem včetně systému Ride-by-Wire se třemi volitelnými charakteristikami VELOCE (Sport) - TURISMO - PIOGGIA (Déšť). Dynamický charakter motocyklu udržuje pod kontrolou 3-stupňová kontrola trakce MGCT s citlivým projevem, který nijak neomezuje výkon a radost z jízdy.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!