Motopárty Kalikovský Mlýn 2011

Motopárty Kalikovský Mlýn 2011
Autor: Jan Půlkrábek
Datum: 11.06.2011

Sdílejte s přáteli

Reportáž z prvního ročníku motopárty v areálu Kalikového mlýna v centru Plzně pořadané Plzeňskými jezdci.

V sobotu 11.6.2011 proběhl první ročník motopárty Kalikovský mlýn. Celá akce proběhne v areálu Kalikovského mlýna v centru Plzně a můžeme potvrdit, že lokalita opravdu skvělá.

První motorkáři začínali najíždět již v dopoledních hodinách a zaparkovat své stroje bylo možné přímo na poloostrově před zahradní restaurací a mít tak nad nimi neustálý dohled.

Ve 13 hodin se uskutečnila (jak to již na podobných akcích bývá) spanilá jizda, kterou zajišťovali členové klubu Divočáci Třemošná. Celá vyjížďka trvala přibližně hodinu a zúčastnilo se jich téměř 400 motorek.

V 15 hodin začal odpolední program, ve kterém bylo připraveno: pití piva na čas, tatoo show, bodypainting (malování na tělo sexy dívek), přetahování lanem, souboj v páce, miss mokré tričko, nebo strip show.

Přímo v areálu probíhalo grilování a opékání prasete a o pohodlí a spokojenost všech návštěvníků se starala obsluha v sexy oblečkách.

 

Závěrečné hodnocení

Ačkoliv počasí nebylo úplně ideální (ve večerních hodinách lehce pršelo) můžeme s klidným svědomím říct, že se akce povedla. Celé odpoledne až do večera se účastníci nenudili a jedna akce střídala druhou. Doufáme, že tato akce se bude pořádat i v příštím roce.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!