Motopárty Kalikovský Mlýn 2012

Motopárty Kalikovský Mlýn 2012
Autor: Jiří Moravec
Datum: 09.06.2012

Sdílejte s přáteli

Reportáž z druhého ročníku motopárty v areálu Kalikového mlýna v centru Plzně pořadané Bobem z Plzeňských jezdců.

O víkendu 09.06.2012 až 10.06.2012 proběhl již druhý ročník motopárty Kalikovský mlýn. Celá akce byla pořádána v nádherném prostředí areálu Kalikovského mlýna v samotném centru Plzně. Oproti předchozímu ročníku bylo provedeno několik vylepšení, přičemž tím nejvýraznějším byla možnost postavit si vlastní stan a přenocovat přímo v areálu (s možností zaparkovat motorku hned vedle stanu).

Z důvodu nepříznivého počasí jsme se na tuto akci vydali podívat a ještě večer jsme měli naplánovaný návrat domů. Protože každý vyjížděl v různém čase, byla místem srazu určena benzínová stanice v Jesenici. Zde se nakonec sešlo 5 motorek a to Pulčar s Evčou, dědek, Toša, paštika a Křupíno. Společně se pak vydali na cestu do Plzně, přičemž více jak polovinu cestu jsme jeli na vodě (tzn. buď v dešti, nebo těsně po dešti, kdy silnice byla plná vody). V Plzni jsme vyzvedli Lukyho a vyrazili do Kalikováku. Zde na nás již čekal doktor, který vyrazil asi hodinu po nás, ale protože má svoji Yamahu v dokonalém stavu, tak cestu Teplice - Plzeň zvládl ve slušném čase 68 minut.

Motopárty v Kalikovském mlýně rozhodně nepatří mezi běžné motosrazy ... každý kdo se těšil na spoustu stánků s nejrůznějším zbožím, hromadu lidí, několik kapel, apod., tak by asi byl zklamán. Jedná se o skroměji pojatou akci, kde se nacházel jen jeden stánek s prodejem jídla a pití, jeden stánek s koženými doplňky, k dispozici byla restaurace v Kalikováku a k tanci a poslechu hrála celý večer jedna kapela. Určitě zde ale naleznete nádherné prostředí, přátelskou atmosféru a spoustu zábavy (pití piva na čas, tatoo show, bodypainting, jízda na divokém býku, souboj v páce, miss mokré tričko, nebo strip show).

Mě osobně se tato akce hodně líbí a docela lituji že počasí bylo dost nepříznivé. Příští rok se vyvede lépa a budeme moct zůstat až do neděle.

 

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den

Reklama

oprava a servis motorek všech kubatur a značek - Teplice - Ústecký kraj
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy.