Motopárty Kalikovský Mlýn 2013

Motopárty Kalikovský Mlýn 2013
Autor: Jan Půlkrábek
Datum: 18.05.2013

Sdílejte s přáteli

Reportáž z dalšího ročníku motopárty v areálu Kalikového mlýna v centru Plzně, který pořádá již tradičně Bohmumil Hůrka z Plzeňských jezdců.

V sobotu 18.5.2013 se opět konal motorkářský srav v Plzni, v areálu Kalikovského mlýna. Oproti loňsku bylo pro účastníky přichystáno hned několik změn a asi nejvýraznější změnou byla skutečnost, že tentokrát byl vstup zdarma. Účastnit se tak mohl opravku kdokoliv, kdo zrovna šel kolem a ani nemusel být motorkář.

V sobotu bohužel počasí moc příznivé nebylo, proto jsme dlouho zvažovali, zda-li vůbec má smysl vydat na cestu dlouhou téměř 200 kilometrů. Nakonec to nevydržel jen Aleš s Evčou, a Křupíno s Luckou, kteří jako jedinný zástupce JustRide biker vyrazili na cestu. Protože první jmenovaný pár vyjížděl z Teplic, a druhý jmenovaný pár vyjížděl z Litoměřic, místem setkání se tentokrát stala čerpací stanice Benzina v Žatci ve 14 hodin.

Hned po obědě začaly černé mraky na obloze ustupovat a čas od času vykouklo i sluníčko, proto cesta až do místa konání probíhala relativně v pohodě. Do Plzně jsme dorazili přibližně v 16:00 hodin a k našemu překvapení se v areálu vyskytovaly značné množství členů nejrůznějších MC (Hells Angels, Warriors Pilsen, Nomads, apod.). Program byl téměř stejný jako v předchozích ročnících, a to "krocení divokého býka", "bodypainting", "stripshow", apod.

V průběhu odpoledne nám poslal SMSku Toša, že se doma nudí a vyráží nám naproti. Nakonec do Plzně přijel přesně v okamžik, kdy jsme se již připravovali k návratu, proto se doslova otočil na podpadku a vyrazil s námi zpět na sever. Jakmile zapadlo sluníčko, tak se výrazně ochladilo, což velmi nelibě snášel právě Křupíno, kterému byla zima prakticky celou cestu zpět. Domů jsme se vrátili již za tmy, zmrzlí jako makrela uprostřed ledového oceánu, ale příjemně unavený z fajn výletu.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!