MotoPrase 2012

MotoPrase 2012
Autor: Jiří Moravec
Datum: 24.06.2012

Sdílejte s přáteli

Třetí ročník grilování prasete na statku v Lahovicích

O víkendu 24.6.2012 až do 25.6.2011 se pro všechny členy, kamarády a příznivce JustRide pořádal již třetí ročník populární akce MotoPrase na statku v Lahovicích. Tentokrát byla celá tato akce plně v naší režii, tzn. že jsme si sami obstarali prasátko, zajistili gril a i samotné opékání, dostatek tekutin (alkoholických i nealkohokolických) a vše ostatní.

Celé akci předcházelo celá řada příprav, jako jsou nákup potravin, zajištění pípy a soudků piva, nákup prasátka a jeho příprava ke grilovaní, zajištění grilu a dostatku dřeva, příprava místa (posekání trávy a úklid areálu), zajištění dostatku míst k sezení, apod. Stejně jako na přípravách prvního motorkářského plesu, tak i teď se všichni (dle svých možností) zapojili, takže vše probíhalo relativně v pohodě.

V pátek k večeru se všechno navezlo na statek v Lahovicích a Vráťa, Křupíno, Paštika a Geza zde rovnou zůstali aby rozpálili gril a připravili i vše ostatní na nadcházející víkend. V sobotu v pozdních dopoledních hodinách začali přijíždět i ostatní účastníci. Ve 12 hodin bylo napíchnuto 30ti kilové prasátko na rožen a začalo grilování. Zatímco Vráťa griloval, tak ostatní vyrazili na krátkou moto-projížďku (tentokrát silnice zvlášť a choppers zvlášť). V 15 hodin již byly všichni zpět a zábava mohla začít. Sluničko krásně svítilo, pivko teklo proudem, všude spousta jídla a jiných dobrot, prasátko se krásně grilovalo, hrála rocková hudba, všichni se dobře bavili ... prostě pohodička.

V brzkých ranních hodinách postupně šli všichni spát (někdo do stanu, někdo do auta a Křupíno s Tondou zůstali u ohniště pod širákem). Ráno se dojedli zbytky, vše se uklidilo a před obědem jsme již byli všichni doma.


Rád bych samostatně poděkoval Tomovi za to, že byl ochoten riskovat svůj majetek a nechal nás u něho na statku celý víkend.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!