Motocykl a Motosalon 2011

Motocykl a Motosalon 2011
Autor: Jan Půlkrábek
Datum: 10.03.2011

Sdílejte s přáteli

První víken v března roku 2011 se v Praze konaly dvě motocyklové výstavy, které od sebe byly vzdáleny jen několik málo minut jízdy. Samozřejmě jsme nemohli vynechat ani jednu z těchto akcí a zde se pokusíme vyjádřit náš názor.

Nejprve jsme navštívili výstavu s názvem Motosalon 2011, která se konala v areálu PVA Letňany. Letňanský pavilon nabídnul velmi slušné vystavovací prostory a širokou paletu vystavovatelů. K vidění byly nejen krásné hostesky, ale především pak nové a vyleštěné motorky většiny světových výrobců. Celá výstava byla samozřejmě doplněna prezentací motorkářského příslušenství a doplňků. Ať už návštěvníci měli zájem o helmy, oblečení, náhradní díly nebo třeba zabezpečení, rozhodně si všichni přišli na své a mohli si vybrat jen to nejlepší (a navíc za velmi zajímavé akční ceny).

Podle vyjádření pořadatele tuto výstavu navšívilo 44 tisíc návštěvníků. Náš celkový dojem z této výstavy byl velmi dobrý a velmi se těšíme na další (již 16tý) ročník.

Druhá pražská výstava s názvemMotocykl 2011, která se konala v areálu Holešovického výstaviště. Ze světových výrobců zde své modely vystavovali prakticky jen dva, a to značky Victory a Ducaty. V pravém křídle průmyslové paláce bylo k vidění oblečení a příslušenství, které (podobně jako v Letňanech) bylo možné rovnou zakoupit. Celé levé křídlo bylo vyhrazeno pro mezinárodní soutěžní výstavu motocyklových staveb a přestaveb Bohemian Custom Bike.

Na druhé zmiňované výstavě samozřejmě nemohly chybět ani doprovodné programy. Velkým zážitkem rozhodně bylo vystoupení české skupiny kaskadérů Crazy day na venkovní ploše před hlavním vchodem do Průmyslového paláce a dále pak odvážná jízda v Globu smrti.

Pokud bychom měli obě výstavy mezi sebou porovnat, tak výrazně lepší pocity jsmě měli z Motosalonu konaného v Letňanech. Samozřejmě se jedná pouze o naše osobní pocity, se kterými můžete nesouhlasit.

 

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den

Reklama

oprava a servis motorek všech kubatur a značek - Teplice - Ústecký kraj
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy.