MV Agusta Brutale 800 Dragster RR pro rok 2015

MV Agusta Brutale 800 Dragster RR pro rok 2015
Autor: Jan Půlkrábek
Datum: 02.11.2014

Sdílejte s přáteli

Již při letmém pohledu na připravovanou ostřejší verze Dragsteru je jasné, že hlavním poznávacím znamením (tedy kromě toho označení RR) budou nádherná drátěná kola. Tento model se bude nabízet buďto v červeno-bílé nebo červeno-černé barevné variaci.

Podvozek zůstal stejný jako u standardního provedení, tedy přední vidlici (USD 43 mm) doplněna tlumičem řízení od Marzocchi a vzadu je centrální tlumící jednotka od Sachse. MV Agusta Brutale 800 Dragster RR má poslední verzi elektroniky od MV, systém MVICS (Motor and Vehicle Integrated Control), která umí za jízdy nastavit podvozek pomocí dat, jako jsou akcelerace, míra brzdění nebo náklon motorky.

Oproti standardnímu provedení bude mít verze RR díky úpravám výkon motoru vyšší o 12% a točivý moment bude vyšší o 6,2%, čímž bylo dosaženo výkonu 140 koní při 13 100 ot./min. a točivého momentu 86 Nm při 10 100 otáčkách. Aby bylo dosaženo těchto výsledků, musel být přepracovaný airbox, výfukový systém, a především pak vstřikování, které u modelu RR disponuje dvěma vstřikovači na válec. Suchá hmotnost se oproti základní verzi změnila jenom nepatrně (167 kg vs. 168 kg), ale zvýšení výkonu přineslo lepší poměr výkon/hmotnost, který stoupnul z 1,34 kg/k na 1,19 kg/k.

MV Agusta Brutale 800 Dragster RR pro rok 2015
 

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den

Reklama

oprava a servis motorek všech kubatur a značek - Teplice - Ústecký kraj
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy.