Výlet do obřího sudu

Výlet do obřího sudu
Autor: Jiří Moravec
Datum: 01.07.2012

Sdílejte s přáteli

První společný výlet o letních prázdninách do restaurace Obří sud v obci Lázně Libverda

Jako první společný výlet o letních prázdninách jsme naplánovali návštěvu legendární restaurace Obří sud v obci Lázně Libverda (v Libereckém kraji). Sraz byl (tak jako vždy) v Želénkách na náměstí v 09:30. Skupinu tvořilo celkem 7 motorek a to (Křupíno, Paštika s Verčou, dědek, Pulčar s Evčou, Čudla, Kiki a Jarda). Trasa byla naplánovaná Děčín, Česká Kamenice, Nový Bor a směr Liberec, pak sjezd na Chrastav a směr Lázně Libverda. Vše probíhalo přesně podle plánu až do okamžiku, kdy se blížila odbočka na Chrastav. Přibližně 100 metrů před touto odbočnou měl Pepik potřebu vychutnat si rychlou jízdu, z posledního místa předjel celou skupinu a tuto odbočku úspěšně přejel (kdo Pepika zná, tak ho to nemůže překvapit a proto mu také neformálně říkáme "naschválníček"). Celá skupina tedy pokračovala podle plánu a jen Křupíno se vydal na stíhací jízdu. Do cíle tedy Křupíno s Pepikem a Verčou dorazili náhradní trasou, ale ještě dříve než-li chopráci.

Ze samostatné restaurace mám takové smíšené pocity. Jediné skutečně zajímavé je ten tvar té restaurace (v podobě obřího sudu) ... vše ostatní bych označil za spíše podprůměrné, ať už mám na mysli obsluhu parkoviště, obsluhu v restauraci, jídelní lístek i jídlo samotné. Mnohem atraktivněji na mě působilo samotné městečko Lázně Libverda.

U obřího sudu jsme se setkali s Leonem, Hrochem, jejich baťůžky a WeWe na její krásné růžové ducati, kteří vyrazili z Prahy. Bohužel nebylo moc času na nějaký delší pokec. Na obloze se začaly stahovat dešťová mračna a tak jsme vyrazili do Úštěku, kde na nás čekal Zindulka.

Na tomto výletu bohužel nebyly pořízeny žádné fotografie. Vzniklo pouze pár videozáběrů, které budou použity ve výročním sestřihu.

 

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den

Reklama

oprava a servis motorek všech kubatur a značek - Teplice - Ústecký kraj
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Tyto webové stránky používají soubory cookies a další sledovací nástroje s cílem vylepšení uživatelského prostředí, analýzy návštěvnosti webových stránek a zjištění zdroje návštěvy.