Odhalení nové Suzuki GSX-S1000

Odhalení nové Suzuki GSX-S1000
Autor: Moravec Jirka
Datum: 21.08.2014

Sdílejte s přáteli

Při testování nového nejsilnějšího naháče od Suzuki byly tajně pořízeny fotografie, které následně unikly na veřejnost. A vypadá to, že v již tak silné skupině litrových naháčů můžeme očekávat dalšího hráče.

Oficiální představí této motorky veřejnosti proběhne až začátkem října 2015, ale již teď probíhá závěrečné testování připravovaného litrového naháče od Suzuki, při kterém byly pořízeny první fotografie.

Při prvním pohledu na testovaný prototyp modelu GSX-S1000 zjistíme, že Suzuki použila motor z modelu GSX-R1000, tudíž se bude jednat o řadový čtyřválec o obsahu 999 ccm s výkonem 182 koňských sil. Dále jsou jasně patrné radiální čtyřpístky brzdy značky Brembo a snímače ABS. Ostatní technické parametry bohužel budou známé až po oficiálním uvedení na trh.

Po stránce designu se Suzuki nechala inspirovat především modelem Suzuki GSR750, která je velmi oblíbená, ale současně také není možné zapřít určitou podobu s motocyklem Kawasaki Z1000. Celkový dojem působí velmi ladně a podle vzpřímeného posezu řidiče také pohodlně.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!