Nájezd do plzeňského pivovaru

Nájezd do plzeňského pivovaru
Autor: Jiří Moravec
Datum: 14.08.2011

Sdílejte s přáteli

Hromadný nájezd JustRide bikerů do samotného srdce města Plzně, kterým je plzeňský pivovar Pilsner Urquell

V neděli 14.8.2011 v brzkých ranních hodinách jsme vyrazili směr Západní Čechy. Náš hlavní cíl byl tentokrát plzeňský pivovar Pilser Urquell, nacházející se v samotném centru města. Vzhledem k množství motorek (celkem 14 strojů), jen málo kolemjdoucích mohlo nechat bez povšimnutí náš nájezd do pivovaru.

Po zaparkování motorek jsme se plynule přesunuli na oběd do restaurace Na Spilce nacházející se přímo v areálu. Pokud bychom měli restauraci ohodnotit, asi by dostala známku číslo 2. Restaurace pěkná, obsluha příjemná, čekací doba přijatelná, ale vzhledem k cenám bylo toho jídla jaksi poskromnu.

Další plánované zastávky byly kemp u přehrady Hracholusky a Selský dvůr v Perštejně, kde jsme doplnili tekutiny a množství nikotinu. Zpáteční cesta již bohužel neprobíhal tak úplně hladce. Nejprve dostal žihadlo Dědek a následně i Pulčar, což způsobilo několikahodinové pobavení všech zúčastněných. Další šrám (a to doslova) na jinak perfektním výletu zanechala drobná kolize Paštiky těsně před poslední zastávkou. Naštěstí nebyla způsobená žádná větší škoda, prasklá hadice od chladiče byla opravena na místě a zbytek zvládnul opravit Doktor v několika následujících dnech.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!