Prague Harley Days 2014

Prague Harley Days 2014
Autor: René Novák
Datum: 21.08.2014

Sdílejte s přáteli

Poslední prázdninový víkend si na své přijdou nejen motorkáři a fanoušci Harley Davidson, ale vlastně všichni kdo mají rádi vůni benzínu, akci, muziku, tanec, sexy ženy, pořádné chlapy a dobré jídlo. Bude se totiž konat Prague Harley Days 2014.

Ve dnech 29. až 30. srpna 2014 se na pražském holešovickém výstavišti uskuteční ojedinělá kulturní akce s názvem Prague Harley Days 2014. V žádném případě ovšem nepůjde jen o motorkářský sraz HOG (Harley Owners Group), na kterém budou k vidění nejrůznější modely značky Harley Davidson. Pro návštěvníky bude připraven bohatý program. Těšit se můžete například na gala večer thajského boxu, spoustu soutěží (nejen pro dospělé), kaskadéři, módní přehlídky, volba Miss Prague Harley Days a to vše za hudebního doprovodu předních českých a slovenských kapel.

Součástí nabitého víkendového programu bude také česká premiéra novinky pro rok 2014, modelu Street 750, který má kapalinou chlazený dvouválcový motor Revolution XTM, přičemž agregát V-Twin s válci o kubatuře 749 cm3 vírajícími úhel 60° využívající čtyřventilovou techniku. S hmotností pod 220 kg a cenou mírně nad 200 tisíc korun půjde o další z dostupných Harleyů.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!