Prague Night Ride 2014

Prague Night Ride 2014
Autor: Jiří Moravec
Datum: 20.07.2014

Sdílejte s přáteli

6. ročník noční projížďky Prahou, při které jsme již nechtěli obtěžovat organizátory z motoklubu Top 5 Plus, proto jsme si vše naplánovali sami.

Dne 19.07.2014 motoklub Top 5 Plus opět pořádal již 6. ročník své akce s názvem "Prague night ride". Letošní ročník se ovšem oproti těm předchozím lišil ve dvou zásadních bodech, a to že účastnit se mohlou pouze 200 motocyklů a každý účastník se musel předem registrovat ze svého emailu. Z pohledu pořadatele několika akcí podobné omezení dokážu pochopit a nijak jej nekritizuji, na druhou stranu z pohledu běžného účastníka je to pro mě komplikace navíc.

V rámci našeho motorkářského spolku jsme se tedy rozhodli zorganizovat si vlastní noční projížďku Prahou. Jednak tím nebudeme zatěžovat organizátory z Top 5 Plus a pak si také vybereme vlastní trasu, kudy pojedeme. To ovšem neznamená, že bychom ve stejném termínu pořádali stejnou akci, a snažili se tak nějakým způsobem konkurovat.

První sraz byl ve 20 hodin v Želénkách na náměstí, kde se nakonec sešli Toša, Dědek, Doktor s Káťou a Pepis s Verčou. Na druhém stanovišti (v Litoměřicích na náměstí) se ještě přidal Křupíno s Luckou, a za dalších 20 km se ještě připojil Toník. Těchto 6 statečných se nakonec vydalo přímou cestou do hlavního města. Cesta ubíhala v pohodě a pomalu se začalo stmívat. Do Prahy jsme dorazili krátce před 22. hodinou. Nejprve jsme se zastavili v zahradní restauraci Jezerka, kde jsme doplnili tekutiny a hladinu kofeinu, domluvili jsme přesnou trasu a vydali se do víru velkoměsta.

Noční jízda Prahou je opravdový zážitek. Projeli jsme po nábreží, kolem Vyšehradu a Tančícího domu, nechyběla zastávka na Václavském náměstí a pak jsme se plynule přesunuli na nábřeží Vltavy, odkud byl krásný výhled na osvícené centrum. A v 0:15 jsme se vydali na zpáteční cestu zpátky na sever. V Letňanech jsme se ještě zastavili v McDonald´s na kafe a burgera a před jednou hodinnou ranní jsme již byly na cestě domů.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Havarijní pojištění online

Srovnání havarijního pojištění z pohodlí domova pro každého.

Půjčovna dodávek Ostrava

Krásné zánovní dodávky připravené k okamžitému půjčení.

Autosklo Ostrava

Vyměníme čelni okno automobilu na počkání.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!