Výlet do Štiřínské Stodoly

Výlet do Štiřínské Stodoly
Autor: Jiří Moravec
Datum: 07.08.2011

Sdílejte s přáteli

Motorkářský výlet do Středních Čech

V sobotu 7.8.2011 jsme naplánovali výlet do restaurace Štiřínská Stodola, která si ve vlastním minipivovaru vaří pivo s názvem Magnát. Sraz jsme měli jako obvykle ve 12:30 hodin v Želénkách na náměstí. A ačkoliv přepověď počasí nebyla moc příznivá, sešla se docela početná skupinka skládající se z 10ti lidí a 7 motorek.

Nakonec nás jelo 11, ale Aluna doma zapomněl svojí drahou polovičku, takže se musel vrátit. První zastávka byla naplánovaná ve Zdibech u Prahy, na parkovišti restaurace Stará pošta, kde jsme se opětovně sešli s Alunou v doprovodu své milované manželky. Dále již cesta probíhala celkem bez problémů a do cíle jsme dorazili přibližně v 15:30 hodin.

Hned po našem příjezdu a uhašení žízně pivkem z místní nabídky, jsme si domluvili prohlídku místního pivovaru v doprovodu samotného sládka (který k našemu překvapení byl mladší než-li valná většina z nás). Z jeho slov bylo patrné, že pivu skutečně rozumí a to bylo znát i na jeho chuti. K jídlu nám bylo doporučeno vepřové koleno, nebo tatarský biftek, čemuž se také nedalo odolat. A po společném závěrečném fotu jsme vyrazili zpátky na sever.

Výlet byl velmi vydařený a i počasí se vyvedlo. Ačkoliv tato restaurace nepatří zrovna k nejlevnějším, tak jako cíl výletu jej můžeme vřele doporučit.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Havarijní pojištění online

Srovnání havarijního pojištění z pohodlí domova pro každého.

Půjčovna dodávek Ostrava

Krásné zánovní dodávky připravené k okamžitému půjčení.

Autosklo Ostrava

Vyměníme čelni okno automobilu na počkání.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!