Tajná vyjížďka

Tajná vyjížďka
Autor: Jiří Moravec
Datum: 21.08.2011

Sdílejte s přáteli

Tajná vyjížďka do baru s názvem Jack Daniels Pub v Sokolově, kde jsme se sešli s plzeňskými jezdci

Hned v úvodu bychom rádi poděkovali Bobovi z Plzeňských jezdců, který celou tuto tajnou vyjížďku naplánoval a zorganizoval (včetně takových detailů jako je domluva s městskou policií o vjezdu do pěší zóny, nebo rezervace míst v cílové stanici).

Mezi JustRide bikery máme několik specialistů (raději nebudeme jmenovat), kteří se vyznačují ne příliš vážnými, ale o to kurioznějšími pády. A jsme rádi že se nám tato základna zdárně rozrůstá. Tentokrát nás pobavil Aluna, který se na místo srazu dostavil s motorkou od hlíny, vtipnou historkou a poučením, že mokrá tráva opravdu klouže.

Hned na místě srazu (21.08.2011 v 09:00 v Želénkách na náměstí) byly všichni účastníci informováni o trase a cílové stanici, kterou byl Jack Daniels Pub v Sokolově. Trasa probíhala standardně, bez nějakých incidentů, s jednou zastávkou na kafe a cigaretku, na čerpací stanici OMV v Klášterci nad Ohří.

Do Sokolova jsme dorazili přesně v poledne, což bylo v lehkém předstihu oproti našim plzeňským kolegům. Po drobném bloudění městem (což nám bylo zdůvodněno jako poznávací okružní jízda) jsme své stroje zaparkovali před již zmiňovaným barem a zabrali si místa na terase. Ne dlouho po nás začali přijíždět motorkáři z Plzně. Našich 14 strojů společně s 50ti motorkama z Plzně hezky zaplnilo 1/3 náměstí v Sokolově.

Jack Daniels Pub je velmi pěkný a stylově zařízený bar, který rozhodně stojí za návštěvu, ale k naší škodě nenabízí žádná jídla, proto po několika společných pivkách a pořízení závěrečné fotky jsme se rozloučili a vyrazili na oběd do restaurace Pod kaštanem nedaleko Karlových Varů. Tato restaurace oproti předchozímu baru působila jako vesnická krčma, ale o to větším překvapením pro nás bylo množství jídla a lidové ceny.

Na zpáteční cestě začalo těsně po výjezdu z Karlových Varů pršet a déšť nás doprovázel celou cestu až do Teplic. Celá akce byla velmi zdařilá a pevně doufáme, že i dále budeme podnikat společné akce s plzeňskými motorkářemi.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!