Triumph oficiálně představuje Special Edition modely

Triumph oficiálně představuje Special Edition modely
Autor: Edgar Svojsík
Datum: 25.03.2013

Sdílejte s přáteli

Britský výrobce motocyklů značky Triump představil další dvě novinky v podobě Special Edition verzí známých modelů Bonneville a Speed ​​Triple. Ačkoliv jsou všechny změny téměř výhradně kosmetické, z obou modelů dělají něco výjimečného, něco opravdu speciálního.

Triumph Bonneville Special Edition

Nový Bonneville Special Edition - s charakteristickým 865cc motor, chromovými doplňky a hliníkovými litými koly se může pochlubit řadou dalších vylepšení, které tak vytváření velmi výrazný motocykl. Přední část motocyklu dostala nový ukazatel, světlomet a černá moderní zpětná zrcátka. V zadní části si pak nelze nevšimnout černého sedadla, které je doplněno černým madlem spolujezdce.

Nicméně, je to právě červený rám v kombinaci s matným černým nátěrem, který opravdu upoutá pozornost. A když je navíc černé sportovní sedadlo doplněno o novou povrchovou úpravu a celé je prošité červenou nití, vzniká tak motorka s nezaměnitelným vzhledem, který nikdy nevyjde z módy.

Triumph Speed ​​Triple Special Edition

Speciální edice Speed ​​Triple je také založen na současném modelu s charismatickým tříválcovým motorem o výkonu 1050cc. Může se pochlubit výrazným modrým rámem, který v kombinaci s grafitovou metalízou vytváří opravdu oku lahodící kombinaci.

Dále tento model dostane celou řadu karbonových doplňků, jako například přední blatník, krycí panel nádrže chránicí proti hmyzu, boční kryty chladiče, apod. Mnohem víc ovšem zaujme třeba dolní klín motoru nebo čiré zadní světlo. Pomyslnou třešňičkou na dortu jsou modré proužky na kolech a nová zrcátka.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!