Yamaha ukázala nový YZF-R3 2015 - lehký supersport na každý den

Yamaha ukázala nový YZF-R3 2015 - lehký supersport na každý den
Autor: Jiří Moravec
Datum: 29.10.2014

Sdílejte s přáteli

Ještě dříve, než-li společnost Yamaha představí nový a netrpělivě očekávaný model R1 pro rok 2015, můžeme se podívat na nový supersport YZF-R3 pro mladší jezdce s duší závodníka.

Ačkoliv všichni netrpělivě čekáme na novou R1, Yamaha trochu překvapila představením nového bajku pro rok 2015 s názvem YZF-R3.Tento nový model, který se začne prodávat v únoru je poháněn novým řadovým dvojválcem se zdvihovým objemem 321 ccm se čtyřventilovou technikou (DOHC) s vstřikováním. Nový motor má 42 koňských sil a téměr 30 Nm. R-trojka má zaplnit mezeru mezi malorážkou YZF-R125 a YZF-R6. Má to být lehký supersport pro každodenní využití. Cílovou skupinou tohoto motocyklu budou převážně majitelé řidičského průkazu A2.

R3ka stojí na lehkých 10 paprskových kolech a je vybavena slušným 298 mm velkým brzdovým kotoučem, který je navíc již v základu doplněn o ABS. O podvozek se postarala značka KYB. Nová Yamaha YZF-R3 zaujme také přístrojovou deskou s LCD, která obsahuje indikátor zařazeného rychlostního stupně, indikátor přeřazení (podobně jako je to na R1) + běžnými prvky jako jsou palivoměr, počet ujetých kilometrů, hodiny, teploměrem kapalin, ale také například indikátorem ekonomické jízdy.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Autopůjčovna Praha

Na motorky do Dolomit? Půjčte si zánovní minibus s tažným zařízením.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!