Zakončení sezony 2012 v Živohošti

Zakončení sezony 2012 v Živohošti
Autor: Jiří Moravec
Datum: 13.10.2012

Sdílejte s přáteli

Zakončení motorkářské sezóny 2012 v Živohošti. Ani taková drobnost jako je nepříznivá předpověď počasí nás nemohla odradit od další úžasné akce.

Již v létě jsem měli možnost se přesvědčit, že v Živohošti jsou prostě podařené pařby, proto jsme byli rádi, když nám přišlo pozvání na ukončení motorkářské sezóny 2012. Předpověď počasí nebyla moc optimistická, proto jsme raději nechali motorky bezpečně zaparkované v garážích a na cestu jsme se vydali osobními automobily.

Jako již tradičně, sraz byl v sobotu 13.10.2012 v Želénkách na náměstí, krátce před obědem. Před námi byla dlouhá cesta, proto jsme se snažili si ji v maximální míře zpříjemnit. Ti šťastlivci co neřídili, si hned po nástupu do osobního vozidla otevřely první pivka a o zábavu rozhodně nebyla nouze. Cestou jsme několikrát doplnili zásoby a v Berouně na vlakovém nádraží jsme vyzvedli Lukyho, které jel z Plzně

Kolem 15té hodiny jsem bez úspěšně dorazili do rekreačního střediska Stará Živohošť. Po ubytování na pokojích jsme se plynule přesunuli na hlavní sál a zábava mohla započít. Celým večerem až do ranního kuropění nás doprovázela kapela BAKLBAND a jak to tak již bývá, pivo teklo proudem. Nás dorazilo asi nejvíce členů z jedné motorkářské bandy a proto se není čemu divit, že jsme byli hlavními aktéry většiny zábavného programu. Kromě již léty ověřených pařmenů JustRide mě velice mile překvapil zejména Kiki, který s námi na podobnou akci vyrazil poprvé a pevně doufám že ne naposledy, protože zábavných lidí jako je on není nikdy dost :)

Druhý den po ránu jsme se v klidnu nasnídali, připravili si igelitové sáčky (pro případ že by se někomu během cesty udělalo nedobře) a vyrazili nejkratší možnou cestou zpět na sever.

Vyhledávání na webu

Moto dívka dne

Dívka pro dnešní den
Reklama
Havarijní pojištění online

Srovnání havarijního pojištění z pohodlí domova pro každého.

Půjčovna dodávek Ostrava

Krásné zánovní dodávky připravené k okamžitému půjčení.

Autosklo Ostrava

Vyměníme čelni okno automobilu na počkání.

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!